Menü Kapat

Mercedes Sprinter Anahtar

Mercedes sprinter anahtar çoğaltma

Turizm şirketleri Mercedes Vito şirket personellerini Mercedes Siprinter taşır binek arabalarından çok ticari olan bu araçlara hizmet ettiğimizi söyleyebilirim. Konumuzun içerisinde geçtikçe yönlendirmeler yaparak bilinçlenmenizi sağlayacağım. Arabaların başına gittiğimde çalışınlarızı veya şoförlerinizi suçluyorsunuz ancak onların ihmalkarlığıyla meydana başınıza gelen tek bir olay var oda kaybetme sorunudur şoför Mercedes Sprinter anahtar kayboldu diyerek size telefon açarsa sizin için kusurlu olabilir ancak kontak dönmüyor veya kontak açmıyor derse kendisine lütfen bir kelime söyleyip kalbini kırmayın.

Mercedis Sprinter anahtar kayboldu servise geç kalacağım…

Taşıma hizmeti veren şirketlerin Mercedes Sprinter araçlarının genelde kapıları açık oluyor çünkü personelin mesaisinin bitmesini bekleyen şöför arabanın arka koltuklarında uyuyor çok rastladım kalktığında bir bakıyorlar ki Mercedes sprinter anahtar kayıp olmuş. Yazımın içerisinde gömeceğim videomu izleyin ne demek istediğimi anlayacaksınız karşılaştığınız bu talihsiz olayı temizlemek bizim görevimiz konum attığınızda personelimiz istanbul`un bir ucundan diğer bir ucuna Sultanbeyli, Pendik, Tuzla, Beylikdüzü, Avcılar ve Çatalca bölgeleri dahil olmak üzere 1 saat içerisinde gelerek arabanızı çalıştıracak sizlere bunun garantisini veriyor yaptığımız işlerimizi referans gösteriyoruz.

Mercedes Sprinter anahtar kopyalama

Modeli farketmeksizin Mercedes`in Sprinter dahil bütün modellerinin anahtar takıldığı mekanizmaya kontak ( EZS ) adı verilmiştir. Sprinter kontak arızası ve anahtar arızası şikayetleriyle telefonlarımız devamlı çalar. Oranlara takılmayın ama 1 saat önce park ettim hiç bir şeyi yoktu sorunsuz çalışıyordu dediğiniz Sprinter kullanmak için koltuğa oturduğunuzda sizi şok edebilir akabinde düşünürsünüz ne oldu durup dururken şimdi kontak açmıyor, anahtar dönmüyor veya marş basmıyor diye düşünürsünüz. Neden olan parçaları daha önce sıraladım lakin yine yineleyiyim eğer size ulaşamadığımız herhangi bir il veya ilçedeyseniz aşağıda sıralayacağım üç parçayı gözden geçirin bunlar;

  1. İvedilikle önce Mercedes Sprinter anahtar çalışıyor mu frekans veriyor mu ona bakılacak. Eğer çalışmıyorsa Mercedes kontak anahtar tamiri hakkında yazdığım makaleyi incelemenizi tavsiye ederim.
  2. Hastalıklı diye tabir ettiğim diğer parça ise Mercedes Sprinter Kolon Kilidi Arızası tamir edilmesini önermiyorum doğru düzgün randıman vermiyor nerede kalacağınız belli olmayacağı için yenisinin takılmasında yarar var.
  3. Mercedes Sprinter Kontak Arızası uluslar alarası ismiyle EZS söylediğim gibi 3 ana parça 3 ana madde arasındaki bağlantıyı takip ettiğinizde arabanız çalışacaktır.

Siyah olan Mercedes Sprinter Anahtar yinelenerek makyajlanıyor

Hep sorun ve problemlerden bahsederek sizi sıktığımı düşündüğüm güzel bir konuya gireyim. Fantazi yapmak isteyenler için söylüyorum Orjinal Mercedes Sprinter anahtar kopyalama ihtiyacınız yoksadece şeklini değiştireyim masaya koyunca şeklimiz olsun diyorsanız sizleri unutmadık. Kargo ile gönderilen Sprinter kontak anahtarı değiştirilerek Mercedes`in üniversal yanları metal olan dış kabına aktarıyor kumandanızı makyajlayıp yeni kimliğe kavuşturuyoruz.

Mercedes Sprinter anahtar pili

Arabasını çalıştıramayıp yolda kalan insanlar hemen uzaktan kumandanın piline sarılıyor ancak nafile değiştirsenizde yine çalışmayacak çalışmama sebebi pil değil ki pilin görevi sadece arabanın kapılarını kilitlemek, bagajını açmak veya camlarını kaldırmak ama siz zayıfladığı için değiştiriyorsanız değiştirin onun için stantart her zaman ki elinizin altında bulunması gereken CR2032 pile ihtiyacınız var.

Mercedes Sprinter araç anahtarı kayboldu

Yedeğini bulunduğu yerden isteyip arabayı mevcut park halindeki yerinden uzaklaştırın, çok fazla zaman geçirmeden Mercedes sprinter araç anahtar kopyalama işi için bizimle veya çevrenizde profesyonelce ( yetkili servis standartlarında ) çalışan oto anahtarı yapan işletmeden destek almanız.

Mercedes sprinter anahtar
Orjinal mercedes sprinter anahtar görseli

Nasıl bir destek almalıyım…

Siz kaybolduğunu düşünüyorsunuz belki çalınmış olabilir ortada art niyetin olmadığını kim garanti edebilir hiç kimse o zaman yapılması gereken başlıca işlemler;

  • Kayıp, çalıntı veya nerede olduğu bilinmeyen Mercedes Sprinter kontak anahtarı etkisizleştirilmeli ardından araba üzerinden silinmelidir.
  • Ticari işletmelerin yolculukları sırasında müşterilerinin mağdur olmaması ve bulundukları yerden taksiye bindirilmemesi için orjinal mercedes sprinter yedek anahtar yaptırılmalıdır.
  • Keyfe keder desem daha doğru olacak sanki eğer ortada kavga veya adli olay varsa kapıda bulunan kilit sisteminin değiştirilmesinde yarar var eğer yoksa yaptırıp boşa masraf etmeyin.

Mercedes Sprinter Anahtar Sökme

Arabanız çalışmıyor, üst tarafta söylediğimiz maddeleri takip ettiniz ve teşhis koydunuz Mercedes Anahtarı arızalı ” BEN YAPARIM USTAM SEN ZAHMET OLMAZ İSE TARİF ET ” dediğinizi duyar gibiyim ama baştan söyleyeyim tarif edeyim etmesine ancak dikkat edin içini açarken parçalamayın.

Sökme işlemine başlamadan önce maket bıçağının ucunu kalem ucu gibi açın baş tarafından başlayarak etrafını tam tur dönün ve ardından ince bir tornavida yardımıyla müsait bir yerden kastırın.

Mercedes Sprinter Anahtar Tamiri

Sökmeyi tarif ettim tamirini tarif edemem inanın bende sadece yolda kalan insanların uzaktan kumandasını tamir ediyorum. Bozuk diye önüme gelen Sprinter anahtar bakıyorum çalışıyor frekansları sağlam ama uygulamaya gelince hayat yok o yüzden sağlıklı tamir olduğunu söylemem doğru olmaz üzerinde çalışılması gerekir ancak yurt dışından desteğimi esirgemediğim insanlar oldu kendileri kontak söküp yolladılar yeni yaptım.

istinye oto anahtarı & Murat Çelik 0532 637 79 15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir