Menü Kapat

Mercedes SL 350 Anahtar

Mercedes sl 350 orjinal anahtar

04.02.2020 salı günü akşam saat 19:00 civarı firmamızı arayan müşterimize Mercedes SL 350 anahtar yaptık. Kendisi dükkanımıza gelir gelmez ” abi bu nasıl iş arabaya 240.000 TL para verdim yedek anahtarı yok, gece uyku uyuyamadım dedi. ” Öncelikle bilinçli bir tüketici olduğu için kendisini tebrik ettim ve merak etmeyin problemi çözeriz dedim. Müşterimiz, Murat usta mümkünse yeni nikelajlı Mercedes Anahtar yapmak istediğini ve Mercedes SL 350 yedek anahtarı ise eve saklayacağını söylemesi üzerine bilgisayarımı alıp araca bindim. EZS dediğimiz Mercedes araçlardaki kontak kısmını IR adaptörü yardımı ile okuyarak bilgisayar ortamına alarak işe koyuldum.

Mercedes SL 350 Yedek Anahtar

Önce Mercedes araçların kendine has olan Password şifresini bularak dosyalarını hazırladım. Mercedes araçların tamamına toplamda 8 adet anahtar programlanabilmektedir. Arabanın hafızasına baktım toplamda 2 adet aktif çalışan Mercedes SL350 anahtar görünüyor, müşterimizin anahtarını kontrol etim ve 2. anahtar olduğunu anladım. 1. yani arabanın eski sahibinde olan klasik siyah orjinal Mercedes SL 350 anahtar tarafımca DİSABLE yapılarak etkisiz hale getirildi. Cihazın hafızasında hazır olarak beklettiğim dosyaların içinden yeni Mercedes SL 350 yedek anahtar oluşturdum ve arabaya adaptasyonu tamamladım.

Sol şoför kapısındaki kapı koluna montajlanan led sayesinde uzaktan kumanda ile arabanın üzerinin açılıp kapandığını kontrol ettik. Mercedes Sl 350 uzaktan kumandası açık olan camları kilitleme butonuna basıldığı zaman yukarı doğru kaldırıyor.

Mercedes sl 350 yedek kopyalama
Mercedes sl 350 yedek anahtar kopyalama

Mercedes SL 350 Anahtar Fiyatı

Mercedes araçların hemen hemen tamamına nikelajlı dediğimiz kasadan kullanıyoruz. Yetkili servislerin ayrıca faturalandırdığı mekanik kapı anahtarı da kesiyor ekstra ücret almıyoruz. Güncel lisanslı cihazımız ile arabaya bağlandıktan ortalama 15 dakika içerisinde sonlandırabildiğimiz Mercedes SL 350 Anahtar Fiyatı firmamızda 400.00 liradır. Ürünümüzün orjinal 2 sene garantili olup özellikle piyasada 2 ay ömrü olan kalitesiz malemeler ile kıyaslama yapılmamasını önemle rica ediyoruz. Kimi zaman 350.00 lira gibi fiyatlara himetini verebildiğimiz Mercedes SL 350 araçların güncel hizmet bedelini istemenizi öneriyorum. Yaklaşık 2 sene sonra da konumuzu okuyacağınızı düşündüğümüz için bunu dile getirmemizde fayda var. Mercedes SL 350 araçların anahtarında 2 adet pil kullanılmıştır. 2 adet CR2025 pil aldığınız zaman kendi imkanlarınızla değiştirmeniz mümkündür. Tanesi 10.00 liradan satılan pillerin ikisi toplamda 20.00 liradır. Mercedes Sl 350 uzaktan kumanda pil değişim videosuna BURADAN ulaşabilirsiniz.

Mercedes SL 350 Anahtar Kabı

Mercedes`in eski kasalarında hepimizin bildiği gibi siyah klasik plastik anahtar kullanılmaktadır. Açma, kapama ve bagaj özelliği bulunan Mercedes SL 350 anahtar kabı nikelajlı olarak değiştirilememektedir. Ancak modifiye edip yenilemek isteyenlerin yazımızın içinde beğeninize sunduğumuz üründen yedek yaptırmanız gerekiyor. Ancak benim sadece basma yerleri çatladı veya delindi diyorsanız o halde dış kabı gönderimi yaparak sizlere montaj aşamasında yardımcı olabiliriz. Mercedes SL 350 anahtar kabı fiyatı 90.00 liradır.

Mercedes SL 350 araçlar için vermiş olduğumuz hizmetleri özetleyecek olursak…

  • Mercedes SL 350 anahtar pili değişimini sizler için yapabiliriz.
  • Mercedes SL 350 araçların anahtarlarının dış kabını yenileyebiliriz.
  • Mercedes SL 350 marka araçların kapı veya bagajını maymuncuk ile zarar vermeden açarız.
  • Mercedes Sl 350 yedek anahtar hizmetini bulunduğu konumda verebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir