Menü Kapat

Ford Focus 2 Anahtar Hakkında

ford focus 2 anahtar

Derbent dere içi otobüs son durağının arkadasındaki şantiyenin bir emekcisi bizi aradı. 2011 model ford focus 2 aracımın anahtarını kaybetttim yedeğimde yok… ” Ne yapacağım bana yardım edin” demesi üzerine, elimizdeki işleri bitirip aracın bulunduğu konuma gittik. Baktım ki araba sahibinin elinde kumandasız bir Ford Focus 2 anahtar var. Kontrol ettim kapı kilidini çevirmediğini gördüm. Dolayısıyla aracın kapısını açıp içine giremediğimizden dolayı maymuncuk ile şoför kapısını açtık. Yıllarca uzaktan kumanda ile kullanıldığından ve kapı kilidinin içerisindeki şifreler kullanılmadığından donmuştu. Kapı kilidini iyice bir yağladım, anahtarı ileri geri kilidin içerisine sokup çıkardım şifrelerin hareket etmesine yardımcı oldum. Tüm işlemler bittikten sonra kapı kilidinin bakımını yaparak çalışır hale getirdim.

Ford Focus 2 Kayıp Anahtar Nasıl Kopyalanır ?

Bu defa işimiz rast gitti kumandasız yedek anahtar olduğundan, kayıp olan ford focus 2 kumandalı anahtar kodlaması 10 dakika içerisinde başarı ile kodlandı. Şâyet yedek anahtar olmasaydı nasıl bir yol izleyecektik ?
Kilitli olan kapıyı maymuncuk yardımı ile zerre zarar vermeden kısa sürede açıp, şoför kapısında bulunan acil durum kilidini tek vida sökerek yerinden çıkaracaktık, daha sonra kilidin şifre kombinasyonları okuyup aracın orjinal kontak anahtarını kesip hazılayacaktık. Bütün bu anlattıklarımız extra zaman ve maliyet demek oluyor, 2011 ford focus 2 yedek anahtarı kullanıcımızın elinde olduğundan kısa zaman içerisinde mâkul fiyata işimizi hallettik, böylece yedek anahtar önemini bir kez daha yinelemiş olduk.

2011 model ford focus 2 yedek anahtar
Ford Focus 2 yedek anahtar görseli

Ford Focus 2011 Yedek Anahtar Yapımı

Focus 2 araçlarının tamamı fabrikadan iki anahtar ile birlikte kullanıcıya sunulur. Bunların biri katlanabilir sustalı anahtar, diğeri sadece immobilizer çip yapısına sahip düz mekanik anahtardır. Olası bir kayıp yada çalıntı durumunda hemen önlem alabilirsiniz. Arabanın resmi sahibiyseniz 15 dakika içerisinde gerek kumandalı gerekse kumandasız yedekleme yapabiliriz, iki anahtarı da kaybetmediğiniz sürece fiyatları oldukça olur. Yetkili servislerden sipariş ettğiniz ürünlerle arasında tek fark bulunur. Evet o da şüpesiz ki fiyat farkdır.
Peki 2011 ford focus2 anahtar fiyatları ne kadar ? Şimdi buna bir göz atalım…

2011 Model Ford Focus 2 Anahtar Fiyatı

Kullanıcılarımız en çok sorduğu soru elbetteki işin maliyeti ne kadar ? Bugün bilgisayarın başına oturup fiyat araştırması yapan insanların dikkat etmesi gereken nokta var. Hepimiz hangi iş olursa olsun fiyatların uygun olmasını isteriz. Fakat konu kontak anahtarı olduğunda fiyatı bir kenara bırakıp işi yapanın işletmenin kim olduğuna ve nerede nasıl yaptığına dikkat edilmeli. Firmamızda Ford Focus 2 yedek anahtar fiyatı 90 lira’dır. Şayet uzaktan kumanda ile açıp kapatayım dediğiniz zaman Ford Focus 2 anahtar fiyatı 230 lira olacaktır. Eğer iki anahtarı da kayıp ettiyseniz ve aracınız kilitli bir şekilde mahsur kaldı ise bunun size maliyeti ortalama 450 lira olacaktır.

Ford Focus 2 yedek anahtar kopyalama videosudur.

Ford Focus 2 Anahtar Pili & Değişimi

Ford Focus 2 uzaktan kumanda pilinin değişimi oldukça basittir. Ayrıca her hangi bir takım veya el aleti yardımına bile ihtiyaç duyulmaz… Kendiniz kolayca değiştirebilirsiniz. Dikkatli bakınca sustalı anahtarın iki parca halinde birbirine geçtiğini görürsünüz. Focus 2 Uzaktan kumandayı ortadan ikiye ayırdığınız da tuşların olduğu kısmı ortadan ikiye böldüğünüz de Cr 2032 pili göreceksiniz. Ford Focus 2 uzaktan kumanda pil fiyatı sadece 10 liradır.

Ford Focus 2 Anahtar Özellikleri

İçerisinde 4D 63 cripto immobilizer çip bulunur ve kopyalaması anahtardan anahtara mümkündür. Arabaya bilgisayar bağlanmasına gerek yoktur. Uzaktan kumanda aksamı ise klasiktir. Açma tuşuna basılı tuttuğunuzda 4 cam otomatik açılır, kilit butonuna basılı tuttuğunuzda ise 4 cam otomatik olarak kalkacaktır. Düşünceniz var ise Ford Focus 2 sustalı anahtar yaptırabilirsiniz. Oldukça çeşit ve modeli bulunan Ford Focus 2 sustalı anahtarlık için şehir dışındaki insanlara dahi kargoyla hizmet veriyoruz.

1 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir