Menü Kapat

Mercedes E250 Yedek Anahtar

Mercedes e250 anahtar kopyalama

Mercedes W212 E250 otomobil, ihtişamı ve heybeti ile göz dolduran bir Mercedes modelidir. Bu araçta konforu ve lüksü doruklarda yaşarsınız. Araç üstün elektronik sistemler donatılmıştır. Mercedes E250 anahtar sistemi de özellikleri ve kalitesi ile dikkat çeken bir sistemdir. Mercedes E250 W212 anahtar problemleri için yetkili servise başvurmadan önce durumu mutlaka bizlere izah edin. Mercedes’in bu gözde modeli için her türlü anahtar ve uzaktan kumanda hizmeti veriyoruz. Üstelik düşük maliyet ve kısa süreli hizmet verişimiz müşterilerimiz tarafından taktir toplamaktadır. Mercedes E250 yedek anahtar kopyalama nasıl yapılır? Mercedes E250 anahtar tamiri yapılır mı? Bu soruların cevaplarını ve daha fazlasını sizin için derledik.

Mercedes E250 Yedek Anahtar Hakkında

Mercedes E250 Yedek anahtar sisteminde aracın hafızasına 8 farklı anahtar kodlama yapılabilir. Araçla birlikte fabrika çıkışı bir orijinal bir de yedek anahtar verilir. Uzaktan kumanda üzerindeki açma butonu, kapılarla birlikte camların açılmasını sağlıyor. Kapı kilitleme butonu da camları kapatabiliyor. Camları açıp kapatmak için butonlara basılı tutmak gerekiyor. Bagaj butonu da bagajı otomatik olarak açmaya yarıyor. Anahtarın çıkıntılı ön tarafı, pil biterse veya uzaktan kumandalı anahtar devre dışı kalırsa aracın kapılarını açmak ve aracı çalıştırmak için kullanılıyor. Bu araçlarda şoför kapısındaki kilit mekanizması manuel olarak kullanılabiliyor. Uzaktan kumandalı anahtar pili biterse entegre mekanik bölümle kapılar açılabilir ve araç çalıştırılabilir.

Mercedes W212 E250 Anahtar Kopyalama

Mercedes W212 E250 aracınızda yedek anahtar yoksa bir an önce yedek anahtar yaptırmalısınız! Aracı ikinci el aldıysanız kasko yaptırmadan önce yedek anahtar yaptırmanızı tavsiye ederiz. Aksi halde kaskoda sorumluluk kabul etmez anahtar sorunlarında ödeme yapmaz.

Mercedes W212 E250 yedek anahtar yaptırmak istiyorum diyorsanız bize başvurabilirsiniz. Arabanız ile gelmek zorundasınız aksi halde program hata verir ve kopyalama yapılamaz. Anahtar kopyalama için aracın beyni veya kontağının sökülmesine gerek yok. Bazıları bu bölümleri sökerek anahtar kopyalama yapmaya çalışıyor ve müşteriyi mağdur ediyorlar. Bu durumda sistem tamamen devre dışı kalabiliyor.

Mercedes W212 E250 anahtar kopyalama için immobilizer anahtar işini profesyonelce yapan birinden destek almalısınız. Anahtar kopyalama için öncelikle aracın hafızasın kaybolan veya verilmeyen yedek anahtarın kodu silinmesi yeni anahtar kodu ekleniyor. Kaybolan anahtarı bulursanız, bu anahtarın kodu tekrar sistemde aktif edilebilir.

Mercedes W212 E250 anahtar kasası arkasında mekanik bir bölüm vardır. Bu bölüm çeşitli sebeple yerinden ayrılarak düşebilir. Bu mekanik bölüm olmazsa ve anahtar pili biterse aracı açamaz ve çalıştırmazsınız. Bu mekanik bölüm araç kapısında bulunan kilit parçası sökülerek tekrar üretilebilir. Yedek anahtar varsa, orijinal anahtar için mekanik bölüm kopyalama yapabiliriz. Yedek anahtar varsa kilit sistemini sökmeye gerek kalmadan işlem yapılabilir. Orijinal anahtar kaybolursa veya bir şekilde devre dışı kalırsa ve yedek anahtar da yoksa aracın kapısını maymuncukla açarak yeni bir anahtar yapabiliyoruz. Bu işlemleri konumunuza gelerek yapabiliriz.

Mercedes E250 Anahtar Tamiri

Mercedes W212 E250 anahtar düşme, su teması, nemlenme, uzun süre kullanma gibi sebeplerle arızalanabilir. Anahtar kasası deforme olabilir veya anahtar butonları bozulabilir. Mercedes E250 anahtar kabı tamiri ve değişimi taleplerinizi karşılayabiliriz. Düşmelere karşı mukavemetli olmayan bu anahtar ile ilgili manyetik parça, mekanik parça veya kasa tamiri yapıyoruz. Tamiri yapılmıyorsa stoklarımızdan yeni bir anahtar kabı ile çözümler sunuyoruz.

Mercedes W212 E250 Yedek Anahtar Fiyatı

Mercedes E250 W212 yedek anahtar fiyatı bizde 400 TL’dir. Fiyatlarımız dolar kuruna göre değişebilmektedir. Yetkili serviste bu anahtar için 3 bin TL vermeniz gerekir. Konumunuza gelerek yeni anahtar değişimi yaptığımızda bir miktar servis ücreti alıyoruz. Şoför kapısındaki kilit sisteminin sökülüp kopyalanması için 75 TL talep ediyoruz. Bu fiyatlara mekanik uç ve programlama da dahildir. Yetkili servise giderseniz ana para dışında tüm ek işlemler için ücret ödemeniz gerekir.

Mercedes W212 E250 Anahtar Pili

Mercedes W212 E250 anahtar pili “CR 2025” model pildir. Pil fiyatı 10 ila 20 TL’dir. Pil biterse Keyless Go yani anahtarsız çalıştırma özelliğini kullanabilirsiniz. Kontakta yer alan start yerine anahtarın ucunu takarak, aracı çalıştırabilirsiniz. Bu şekilde anahtar pili bitse bir araç çalışır. Anahtarın arkasındaki pil kapağı düşerse pil kapağı ve nikelajlı yan çıtalar stoklarımızda mevcuttur. Çıkma veya orijinal ekipman temin edebiliriz. Bunlar için ek ücret talep etmiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir