Menü Kapat

Land Rover Freelander 2 anahtar sorunu ve tamiri

Land rover freelander 2 anahtar sorunu ve tamiri

Şahsi fikrim çok yakışıklı ve güzel bir model üretilmemesi bence çok büyük eksiklik çünkü fiyat olarak bakıldığında ” Land rover freelander 2 ” oldukça tutuldu ve kullanan hemen hemen herkes memnun. Aracın tabiki kusurları olabilir bunlar kişiden kişiye değişmektedir fakat ben bir ” oto anahtarcısı “ kimliğim ve mesleğimin vermiş olduğu tecrübeyle ” Land rover feelander 2 anahtar ” problemleriyle birlikte çözümlerini sizlere göstereceğim.

Land Rover Freelander 2 anahtar pili değişir mi ?

Cevap : Kimine göre değişir kimine göre değişmez fakat doğru bilgiyi ben size hemen vereyim evet Land Rover 2 anahtar pili değiştirilmez çünkü aracı her çalıştırdığınızda o kendisini kontaktan aldığı manyetik enerji ile şarj etmektedir. Ama benim Freelander 2 aracım var kontağa takınca rahatlıkla çalıştırıp yürüyebiliyorum fakat uzaktan kumanda ile aracım kilitlenmiyor veya açılmıyor diyorsanız evet işte onun bir arıza yaptığını ve onarılması gerektiğini bilmelisiniz. Onarılır mı ? tabi ki onarılır aşağıda bununla ilgili sizlere bilgi verdim.

Land rover free lander 2 anahtar tamiri nasıl yapılır ?

Yukarıda gördüğünüz videoda land rover freelander 2 anahtar dış kabı değiştirildi ve içindeki arıza onarıldı.

Sanıyorum artık bir fikriniz var ve nasıl bir yol izleyeceğinizi biliyorsunuz. Alternatif yetkili yerlere danışmanızı önermiyorum tabi ki bu sadece benim görüşüm çünkü ne kadar pahalı olduğunu az biraz biliyor olmalısınız.

Yedek anahtarım yok acaba Land Rover Freelander 2 anahtar kopyalama fiyatı

En son güncel fiyatı 350 Euro olması gerekiyor lakin bizden hizmet alacak olursanız Land rover freelander 2 yedek anahtar kopyalama fiyatı 400 t.l zaman zaman indirim yapabiliyor zaman zaman fiyatlarımıza malesef zam gelebiliyor çünkü şuan yazdığım bilgi 3 sene sonra sizler tarafından okunacaktır.

Freelander 2 anahtar kabı

Land rover freelander 2 anahtar kabı veya kumanda dış kabı deyince ne anlıyorsunuz diye sormama sanırım gerek yok çünkü bunların yumuşak dokusu özellikle hanımların kullandığı Freelander 2 anahtar adeta tam bir facia delinenleri, kabaranları ve içindeki basma butonlarına kalemle basanlara kadar denk geldi hepsine şahit oldum fakat bunların hiç birine ne gerek var ne ihtiyaç çünkü uygun maliyetli sipariş edeceğiniz Land Rover freelander anahtar dış plastik kutusu veya land rover free lander 2 anahtar kabı ( kasası ) artık nasıl tabir ediyorsanız probleminizi kökten halledecektir tabi içindeki devre hasar görmediyse gördüyse mecburen bize gelecek.

Landrover freelander 2 araç için hizmet alacağınız hususların bazıları

  • Land Rover Freelander 2 yedek anahtar
  • Land Rover Freelander 2 anahtar tamiri
  • Land Rover freelander 2 uzaktan kumanda tamiri ve pil değişimi
  • Land Rover Freelander 2 anahtar dış kabı kumanda kasası değişikliği
  • Land rover freelander 2 anahtar koplayalama ve immobilizer sisteminin değiştirilmesi
  • Kapıları kilitli vaziyette otopark veya yediemin himayesinde bulunan freelander 2 araca bulunduğu konumda ( bulunduğu yerde ) anahtar kodlama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir