Menü Kapat

Land Rover Discovery 4 Anahtar

land rover discovery 4 anahta rkabı

Land Rover Discovery 4 anahtar bütün özellikleriyle Range Rover Sport veya Range Rover Evoque ile eşdeğerdir anahtar üzerinde küçük farklılıklar var nedir onlar, yan tarafındaki nikelaj aksesuar çıtasında ” RANGE ROVER ” yazmaz kumanda kabının arkasında ” Land Rover “ yazar gözle görünür tek fark budur. Diğer hususlarda özellikler, dış kab ve kumandanın pili dahi farklılık göstermez. Hatta ” Range Rover Sport Anahtar kasası ” sökülüp direk üzerinde işlem yapmadan Land Rover Discovery anahtar içerisine oturtulabilir bazen kalmış ürünler oluyor böyle hassas soruları soruyorsunuz o yüzden cevapladım evet rahatlıkla ürünlerin gerek dış kasaları gerekse içleri çenç edilebilmektedir.

Land Rover Discovery 4 anahtar Kayboldu ?

İstanbul Beylikdüzü tarafına gittim müstakil bir evin bahçesinde kapıları açık şekilde kalmış anahtarları kayıp olduğundan çalıştırılamıyordu arabanın mekanik sistemi bulunmadığından dolayı ( kontağı olmadığı için ) sadece bilgisiyar bağlantısı kurarak orjinal Land Rover Discovery 4 anahtar 3. kumandayı arabayla eşleştirdim müşterimize ” ARABAYI KOMPLE RESETLEMEMİ İSTER MİSİNİZ ÇÜNKÜ HAFIZADA ŞUAN 3 ANAHTAR BULUNUYOR SİZİN İÇİN MAHSURU VAR MI ” sorusuna aldığım cevap ise ” MURAT USTA ESKİSİ ZATEN UZUN ZAMANDIR KAYIP BAŞIMIZA ÇOK ŞÜKÜR BİR BELA GELMEDİ ŞUAN KAYBETTİĞİM KUMANDA İSE EVİN İÇERİSİNDE BİR YERDE MUTLAKA ÇIKACAK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BÖYLECE KALSIN ” oldu. Arabaya çalıştırıp arıza kayıtlarını sildikten sonra çalışır şekilde evin bahçesinde bırakarak malzemelerimi toplayıp dükkanımıza dönüş yaptım.

Land Rover Discovery 4 yedek anahtar çoğalma işlemi ?

Doğru bilgiler vermeyi ilke edindiğim için sizlere en doğru bilgileri aktarayım, örnek veriyorum 2013 model Land Rover Discovery 4 yedek anahtar kopyalatacaksınız tegirdin oldunuz üst tarafta yaptığımız işlemle ( komple kayıp halindeki durumdan bahsediyorum ) yedeğin arasında işçilik olarak fark bulunmamaktadır, arabanızla geldiğinizde sadece servis ücreti ödemezsiniz sizin için tek fark bu olur fakat unutmayın şehir merkezlerinden uzakta veya kırsal alanlarda mesela Land rover discovery 4 2015 anahtar kaybettiniz o zaman problem yaşabalirsiniz o nedenle araç kilitli kalmadan relax şekilde boşluğu doldurmanızı öneririm.

Land Rover Discovery 4 anahtar Kabı

land rover discovery 4 orjinal anahtar göresil
orjinal land rover discovery 4 anahtar görseli

Yanılmıyorsam 2011 Land Dover Discovery 4 anahtar kabı büyük boy olarak piyasaya çıktı 2012 modelde kumanda makyaj yemedi ondan eminim 2013 veya 2014 yılından sonra kumanda bütün Land Rover ve Range rover modellerinde kumanda değişikliğine gidilerek ürün küçültülerek narin yapıyla sergilendi. Size harika tiyo vereyim mi 🙂 2012 model Land Rover Discovery 4 anahtar kabı değişikliği yapacağınız zaman 2016 model land rover discover anahtar kabı siparişi verin içlerde değişiklik yapmamışlar kumandaların dışlarında makyaj var içlerinde zerre kadar fark bulunmuyor daha şirin, daha gösterişli, daha kaliteli ve estedik olacağından şüpheniz olmasın. Birazdan tam bu paragrafın içerisinde ekleyeceğim kumanda kasasına dikkat edin biz yolladık uygulamasını müşterimiz yaptı sadece telefon desteğiyle küçük püf noktalarını izah ettik telefon açtı teşekkürlerini iletti sonuç mükemmel.

Land Rover Discovery 4 anahtar kayıp kaskodan hizmet verebilir misiniz ?

Bütün arabalara aynı servis hizmetini veriyoruz isterseniz kasko şirketinize hasar dosyası açtırarak Land Rover Discovery 4 yedek istiyorum diyerek ihtiyacınızı karşıyalabilirsiniz. Gerek bulunduğu konumda gerekse dükkanımıza gelerek ortalama 20 dakikada işlemi sonuçlandırıyoruz.Talep gelmedi lakin hasar dosyasının içerisine pil ücretini ve dış kabı deformasyonlara uğrayıp üst tarafı koptuysa değişim bedelini ekleyebiliriz.

Land Dover Discovery 4 Anahtar pili

Land Dover Discovery 4 anahtar pilinin içerisinde cr 2032 pil bulunmaktadır pil bittiğinde sol taraftaki antene yaslayıp motoru çalıştırmanız mümkündür. Arabanın göstergesinde “ land rover smart key not found ” uyarısı aldığınızda mutlaka önce kumandanın pilini kontrol ettirin büyük ihtimalle problem çözülecek lakin hala aynı sorun devam ediyorsa araca bilgisayar bağlayıp bagajdaki KVM kutusunun yazılımına bakılmalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir