Menü Kapat

Citroen berlingo anahtar kayboldu

orjinal citroen berlingo yedek anahtar

Tekrar mükemmel bir uygulama, taze güncel içerikler ve görüntü kalitesi üst seviye olan uzaktan kumanda ve Citroen Berlingo Yedek Anahtar ile ilgili hiç bir yerde bulamayacağınız teknik bilgilerle tarzımızı ortaya koyuyoruz. Memnuniyet mesajları, ürenlerimizin sorunsuz olması ve insanların mağdur olmamasından kaynaklı olsa gerek Kastamonu`dan hem ziyaret hemde ticaret için gelen vatantadışımızın Citroen Berlingo arabasına yedek anahtar kopyalama hizmeti verdik ve akabinde tuşları delinen ve butonları arızalanan uzaktan kumanda iç devresini tamir ettikten sonra yeni nesil sustalı anahtar kabı içerisine monte ederek kendisine teslim ettik. İmmobilizer anahtar hakkında çeşitli söylentilerle kafasının kurcalandığını dile getiren müşterimiz ” murat usta sizi o kadar övdüler ki citroen berlingo anahtar fiyatı nedir diye sormadım önemli olan işimizi gözümüzün önünde tertemiz bir şekilde yapmandı gerçekten memnun oldum eline koluna sağlık ” diyerek buradan yani dükkanımızdan uzaklaştı.

Şuanda uzaktan kumandalı citroen berlingo anahtar yetkili servislerde yanlış hatırlamıyorsam 890.00 lira lakin bir tık araştırma yapıp neyin ne kadar olduğunu merak eden insanlara çok defa 240.00 liradan hizmet verdik vermeye devam ediyoruz. Sıfır araç alanlar bilir Citroen`in Berlingo modelinde uzaktan kumanda 1 adet teslim ediliyor farzedelim kayıp oldu yedeği ile yolunuza devam ettikten kısa süre sonra hemen servise başvurmanız için kasıtlı olarak üretildiğini düşünmekteyim, fabrikanın teslim ettiği şekilde kullanmak zorunda değilsiniz kimse kapıdan aracını kilitleyip açmak istemez ki zaten ticari amaçla kullanılan arabalara zaten ayrıca uzaktan kumandalı citroen berlingo anahtar kopyalalıyoruz.

Kaskodan Citroen Berlingo Anahtar Yaptırma

Sigorta poliçelerini kontrol ettiğinizde göreceksiniz kasko bedilinikarşılıyor. Citroen Berlingo aracınıza anahtar yaptırmak istiyorsanız arabanızla gelip çok kısa zaman ayırarak ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Yetkili servislerden çok daha uygun fiyatla alacağınız hizmet sonrasında hasarsızlık indiriminiz bozulmadığı gibi arabanızın sicilide zarar görmemiş olacaktır. Nasıl olsa ben ödemeyeceğim kasko karşılıyor deyip servise bıraktığınız arabanızı satarken hasar kayıtlı olarak görünmesini istemiyorsanız söylediklerimize dikkat etmeniz lehinize olacaktır.

Citroen Berlingo immobilizer arızası

Fransız arabalarında oldukça sık görünen immobilizer arızası Citroen Berlingo modellerinde fazla rastlanmıyor ancak zaman zaman araçların çalışmamasından müzdarip olanların yaptığı araştırmalarına cevap vermek problemi atlamak istemedim, Yeni kasa citrone berlingo anahtar yere veya suya düştüğünde arızalanır mutlak suretle önce uzaktan kumanda arızası kontrol edilecek eğer elektronik devre sağlam ve rekans veriyorsa araca arıza tespit cihazıyla check up yapılmalı ona göre müdahale edilmelidir. Araba çalışmıyor elektrikçi gelsin, elektrikçi geldi yapamadı motorcu gelsin, motorcu gitsin oto anahtarcı gelsin mantığıyla yürürseniz arabaya daha fazla zarar vermeniz muhtemeldir bilginize sunarım. Moturu yıkanan veya yağmur birikintisine yüksek hızla giriş yapan arabaların motorundaki elektronik parçaların nemlenmesi immobilizer arızası için yeterli sebeplerdendir. Genel olarak kontak anteni, motor beyni, sigorta kutusu ve anahtar arasında gidip gelen immobilizer tüm parçaların sağlam olduğu düşünüldüğünde motor içerisindeki soketlerin temizlenmesiyle beraber düzelebilir.

Citroen berlingo anahtar arızası var immobilizer devreye girdi ne yapmalı ?

Frekans ölçer makinesiyle kontrol edilibilme özelliğine sahip olan Citroen Anahtar tamir edildikten sonra tek marş arabayı çalıştırır. Citrone berlingo anahtar dış kabı değiştirirken ( eski modellerden bahsediyorum ) kömür çipi aktarmayanlar değişim yaptıkları eski kasa içerisindeki immobilizir çipini mutlaka yenisini aktarsınlar sonra immobilizer arızası yaşıyoruz diye kendi kendinizi çıkmaza sokmayın. Yeni modellerde düşük metrajlı düşmelerden kaynaklanan arızalardan dolayı Citroen berlingo anahtar arızası alabilir ve arabanızda immobilizer devreye girebilir bu gayet doğaldır hemen bulunduğu yerden yedek getirtilerek arabanın sağını solunu sökmeden marşına basın ki maddi manevi zarara uğramayın. Yeni kasalarda kömür çip olmayıp immobilizer uzaktan kumanda devresisinin içerisinde bulunan bobin sargı üzerinden arabaya bilgi sağlamaktadır.

Citroen berlingo yedek anahtar görseli
orjinal citroen berlingo yedek anahtar

Citroen Berlingo uzaktan kumanda tamiri

Citroen berlingo araç kullanıpda özellikle Anadolu bölgesinde mağduriyet yaşayıp bizlere derdini anlatan onlarca insan biliyorum, yedekle idare edip uzaktan kumanda tamiri için ürünü bizlere gönderipte memnun olan insanların minnet mesajlarıyla sosyal medya hesaplarımız dolup taşıyor. Garantili şekilde Citroen berlingo uzaktan kumandalı anahtar tamiri yaptığımızı bilmelisiniz. Farklı dükkanlara girmiş veya çeşitli ustalara göstermiş olabilirsiniz ama en azından resimlerini çekip bizlerle paylaşın belki ümidinizi kestiğiniz Citroen berlingo uzaktan kumandalı anahtar cüzzi bedellerle tekrar görevine devam eder.

1 Comments

  1. fatih kaya

    Kumandanın dügmeleri içine geçti ve açma tuşunun dügmesi koptu bi süre kitlemeden kullandık kumandanın dış çercevesini internetten sipariş verdik
    Ve bir televizyon tamircisine açma tuşunu lehimlettirdik yeni dış kabıda yerleştirdik. Birkaç gün sıkıntısız kullandık bi kere çalışmamıştı kumanda düzeldi ve yine aynı durum oldu kumanda çalışmadı şuan araba kitli kaldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir