Menü Kapat

Audi A6 Anahtar

audi a6 2009 anahtar

Audi A6 anahtar, gayet sağlam ve uzun süre kullanabileceğiniz bir anahtardır. Audi A6 yedek anahtar yoksa ve orijinal anahtar kayboldu ise sizi meşakkatli bir süreç bekliyor demektir. Orijinal anahtar yerine yeni bir Audi A6 anahtar yaptırmak için zorluk yaşanabiliyor. Bu sebeple orijinal Audi A6 anahtar elinizde iken bir an önce yedek anahtar yaptırmalısınız! Audi A6 gibi bu segmentteki her türlü araç için anahtar yedekleme ve anahtar tamir hizmetleri veriyoruz. Bu konuda bazı bilgileri sizinle paylaşalım! Böylece anahtar arızası ve anahtar kopyalama ihtiyaçlarınızda neler yapmanız gerektiğini öğrenmiş olursunuz.

Audi A6 Anahtar Özellikleri

İmmobilizer yazılım bulunan Audi A6 anahtar, Auid Q7 ile aynı özellikler taşır. Uzaktan kumandalı anahtar, fonksiyonelliği ile pratik bir kullanım sunar. Anahtar kasası üzerinde kapıları açıp kilitlemeye yarayan butonlar bulunur. Ayrıca, bagajı otomatik olarak açan buton da yerleştirilmiştir. Kapı açma butonuna basılı tutarsanız camlar otomatik olarak açılır. Aynı şekilde kilitleme butonuna basılı tutarsanız camlar kapanacaktır. Audi A6 anahtar kopyalama hizmetlerimizde orijinal anahtarda bulunan bütün özellikler yeni anahtara kopyalanıyor. Yani kapı, cam ve bagaj açma ve kapatma fonksiyonları yedeklenen anahtarda sorunsuz olarak kullanılabilir.

audi a6 orjinal anahtar
audi a6 orjinal anahtar görseli

Audi A6 Anahtar Kopyalama

Audi A6 yedek anahtar ihtiyacınız varsa hemen yetkili servise gitmeyin! Bunun için sizde büyük miktarda para alırlar. Ayrıca, günlerce beklemek zorunda kalırsınız. A6 orijinal anahtar kopyalama veya yedekleme işlemlerini 15 ila 20 dakika içinde tamamlıyoruz. Orijinal anahtardan farksız olarak kurgulanan yeni yedek anahtar sorunsuz olarak çalışır. Audi A6 anahtar kopyalama yapmak için lisanslı cihaz kullanıyoruz. Yani yaptığımız işlem, aracın anahtar sistemi ile paraleldir ve hem teknik hem de kasko anlamında herhangi bir sorun yaşamadan yedek anahtarı kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizi arayarak Audi A6 anahtarla ilgili sorunu veya taleplerinizi belirtmeniz. Audi A6’da iki farklı uzaktan kumanda yazılımı kullanılır. Bir yazılım, diğer yazılım üzerine kodlanamaz. Orijinal anahtar olmadan yedek anahtar yaptıramazsınız. Yüksek güvenlikli immobilizer sistemi olan elektronik motor kilit sistemi kullanan Audia A6 anahtar sitemi, araca özeldir. Araç olmadan kopyalama yapılamaz. Uzaktan kumanda içindeki çipi kopyalamak için aracınızla birlikte gelmelisiniz. Veya aracın bulunduğu konuma gelerek bulunduğunuz yerde anahtar kopyalama yapabiliriz. İster garajda ister yolda ister ormanda… Yedek anahtar ile ilgili yaptığımız işlemler kaskoda veya sigortada sorun olmaz. Yani gerekirse anahtar hizmetleri için sigorta poliçenizin sunduğu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Audi A6 Anahtar Kayboldu

Audi Q& anahtar kayboldu ise karmaşık bir süreç sizi bekliyor demektir. Tabi bu konuda da size hizmet veriyoruz. Sorunsuz olarak orijinal anahtarınızı teslim edebiliriz. Gerekirse maymuncuk ile kapıyı açarak anahtar kopyalama yapabiliriz. Ancak Audi Q7 ile aynı sistemi kullanan Audi A6 anahtar için Q7 kontak anahtar da kullanılabilir. Audi A6 anahtar kaybolursa yapısal aynı olan Q7 bulunursa işlemler daha kolay ve hızlı oluyor. Aracın başında maymuncuk ile kapıyı açarsak süreç uzayabilir.Kontağa uzaktan kumandalı anahtar takılırsa elektronik direksiyon kilidi açılacaktır. Daha sonra “şak” diye bir ses duyulur. Bu sesi veren parça sökülerek bilgisayarda immobilizer anahtar dosyası bulunur ve bu dosyadaki kod kullanılarak yeni bir Audi A6 uzaktan kumandalı sustalı anahtar yaparız. Yaptığımız işlem sonrası kaybolan anahtarın kodu ve yetkisi silinir. Yani anahtarı birisi bulsa ve çalmaya çalışsa, aracı çalıştıramaz. Kaybolan anahtar bulunursa aracın içerine girebilir. Ancak kapının üzerinde bulunan merkezi kilit sisteminin mekanik şifreleri değiştirilirse kapılar da açılmaz.Bahsettiğimiz tüm bu işlemleri orijinal anahtar ile aynı olacak şekilde yapıyoruz. Yani Audi A6 anahtar kaybolursa endişeye kapılmadan bizi arayın, en kısa sürede çözüm bulalım!

Audi A6 Anahtar Kasası

Audi A6, sağlam yapıda bir sustalı, uzaktan kumandalı anahtar kullanır. Audi A6 anahtar kasası, deforme olabilir. Butonların üzerindeki simgeler silinebilir. Ayrıca, düşmeye bağlı olarak çatlaklar oluşabilir. Suya veya ateşe düşerse kullanılamaz duruma gelebilir. Bunlar olağan şeylerdir. Ancak bu uzaktan kumanda pek arıza vermez.Audi A6 aracınızın sustalı anahtar kasasını beğenmiyorsanız hemen bizi arayın. İsterseniz orijinal anahtar kabı gönderlim; isterseniz konumunuza gelip anahtar kasası değişimi yapalım; isterseniz işyerimize gelin siz çayınızı içerken Audi A6 anahtar kabı değişimi yapalım. Anahtar kasası değişimi için kasa içindeki elektronik çipi yeni anahtar kasasına takıyoruz. Her şeyiyle orijinal bir görünümü vardır. Plastik kalitesi yüksektir.Audi A6 anahtar kabı fiyatı yetkili servise göre bizde oldukça uygundur. Yazılar, kodlar, butonlar orijinaldir. Audi A6 anahtar dış kabı fiyatı 125 TL’dir. Yan sanayi ürünü yazısız anahtar kasası istiyorsanız 75 ila 85 TL arası maliyeti olur. Anahtar üzerindeki logoyu da ücretsiz olarak gönderebiliriz. Audi’nin üniversal sustalı anahtar kabı stoklarımızda vardır.

Audi A6 Anahtar Pili

Audi A6 anahtar “CR 2032” tip standart pil kullanır. Audi A6 anahtar pili biterse kapıları manuel olarak açabilirsiniz. Aracın motorunu da çalıştırabilirsiniz. A6 anahtarı pili fiyatı 10 TL ila 20 TL arasındadır. Bu modeldeki aracın uzaktan kumandalı anahtar pili şarjlı değildir. Keyless Go sistemi 7 gün 24 saat aktif yayın yapar. Bu sebeple çok pil kullanır. Pil ömrü 1 ila 2 yıldır. Göstergede anahtar pili uyarısı alırsanız aracı binip, kullanabilirsiniz. Konforunuzdan taviz vermek istemiyorsanız elektronik mağazasına giderek veya bize gelerek Audi A6 anahtar pili değişimi yaptırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir