Menü Kapat

Bmw i8 Display Anahtar

Bmw`nin i8 modeline ait olan dokunmatik ekranlı anahtar

En son çıkan Bmw İ8 modellerinde ekranlı anahtar kullanılmaya başlandı. Ekranlı anahtarların dış görünümü cep telefonuna oldukça benzemektedir. Gerek yan taraftaki tuşları, gerek dokunmatik ekranı gerekseşarj etme özelliği ele alındığında çok bir farklılıkları yok. Şimdi bu detayları konuşmaya tuşlardan başlayalım. Tuş görevlerini sıralayalım; kilitleme, kilit açma, aydınlatmayı açma, bagaj açma. Yan taraftaki tuşa hafif dokunarak dokunmatik ekranı açıp parmağınız ile dokunmatik ekranı kaydırıp ana sayfaya geçebiliyorsunuz.

İlk aşamada camların ve kapıların kilitli olup olmadığını görmüş oldum ondan sonraki sayfada ise servis bilgilerinin ve farların yer aldığını gördüm. Kırmızı renk gördüğünüz zaman anlayın ki servise gitmeniz gerekmekte Yeşil renk gördüğünüz zaman bir problem yok demektir. Bir diğer sayfada ise kaç km gidebileceğiniz yer almaktadır. Öteki sayfada ise aracın havalandırması mevcuttur dilediğiniz zaman açabilir dilediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Diğer sayfaları da dolaşacak olursak İ8 serisinin kumandadan park özelliği mevcuttur.  Sözünü etmiş olduğum 8 serisinin ekranlı anahtarı 30 metreye kadar müdahale edebilir 300m’de ise ekranlı anahtarın içini inceleyebilir fakat müdahale edemez.

Bmw İ8 Ekranlı Anahtar Tamiri

Bu konuya ayrı bir başlık açmak durumunda kaldım çünkü en çok yaşayacağınız badirelerden biri de maalesef ki budur. Sizlerin aklında soru işareti kalmaması adına yaşacağınız problemlerden kısaca bahsetmek isterim. Çünkü önde gelen markalardan olan Samsung ve İphone marka telefonların ekran ve cam tamiri bile Bmw İ8 Display Anahtar kadar pahalı değil o nedenle dikkatli kullanılmalıdır. Şimdi dükkanımıza basit bir düşme sonucunda ekranın ne hale geldiğini sizlerle paylaşacağım. Bmw i8 Ekranlı Anahtar için yenisini sipariş için yetkili servise uğrayan Bmw i8 kullanıcısı müşterimiz fiyatı duyunca, ekran çatlak ama kullanılıyor diyerek geri dönmüş. Daha sonra yaptığığı çeşitli araştırmalar sonucunda Bmw İ8 Display dokunmatik ekranlı anahtar bize gönderildi ve sadece dış ekranı değiştirilerek ürün pırıl pırıl oldu.

bmw i8 display anahtar
Bmw i8 dokunmatik ekranlı display anahtar

Bmw İ8 Ekranlı Anahtar Fiyatı

Dokunmatik ekranlı anahtar olarak belirtiğimiz Bmw İ8 dokunmatik ekranlı display key anahtarının fiyatları 6.500TL + KDV’dir fakat bu fiyatlar zaman zaman farklılık göstermektedir. Bu fiyat göze fazla gelse de Bmw İ8 sonuçta bu anahtarı fazlasıyla hak ediyor ve verdiğiniz paraya fazlasıyla değiyor. Dokunmatik ekranlı değil ise Bmw İ8 anahtar fiyatı 900.00 liradır.

Bmw i8 için özel olarak satılan anahtar şarj kablosunu almak zorunda mıyım? Yoksa Samsung şarj aletini kullanabilir miyim?

Cevap: Hayır kesinlikle almak zorunda değilsiniz gereksiz ve anlamsı pahalı olan o ürüne boş yere 850TL vermenize gerek yok, sıradan Samsung ve Android cihazların şarj aleti kullanabilir problemsiz şekilde ürünün bataryasını doldurabilirsiniz.

Bmw İ8 Ekranlı Anahtar Tamiri Kaç Gün Sürüyor?

Bmw İ8 Ekranlı Anahtarı bizlere gönderip 3 iş gününde anahtarınızı yenisinden de güzel yapıp sizlere geri gönderiyoruz. Dokunmatik ekran değişecek değiştikten sonra hiçbir işlem yapmanıza gerek yok. Yani tekrar yetkili servise gitmenize gerek kalmayacak. İstanbul içinde bulunuyorsanız aynı gün içerisinde Bmw İ8 ekranlı anahtar tamir ve değişim probleminizi 1 saatte çözüp tekrar işinize dönebilirsiniz.

Bmw İ8 display key diğer bir adı Bmw İ8 Dokunmatik ekranlı anahtar tamir ve ekran değişim fiyatı ürünün stok durumuna göre değişiyor. Gün geliyor 1.250.00 liraya değiştiriyoruz. Bazen ürün yok oluyor maalesef fırsatçılık yapan ithalatçılar sayesinde ekran değişim fiyatı 1.500 lira veya 1.750 liralara kadar çıkıyor.

Bmw araçlarda bulunan ekranlı anahtar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir