Menü Kapat

Bmw F10 525d xdrive anahtar

bmw f10 525d xdrive orjinal anahtar

2014 Model Bmw F10 525D Xdrive yedek anahtar ihtiyacı için firmamıza gelen müşterimize, yeni Bmw 5 G30 kasa modelinden koplaladık. Kendisi Mersin Silivke`den aracı ile birlikte gelmiş. Size uğramadan tam anlamı ile arabamın eksiklerini karşılamış olmayacaktım diyen mimar Hasan Bey, dükkanımızdan mutlu şekilde ayrıldı. Dış yüzeyi bozulan ve deforme olan mevcut Bmw F10 525D anahtar kabı değiştirilerek yenilendi. Ardından Ülkemizin her yerinde beğenilerek kullanılan yeni nesil G20 & G30 modeli uzaktan kumandayı arabaya programladık.

Bmw F10 525D XDrive Anahtar Fiyatı

Aslında Bmw kullanıcıları hiç bir zaman fiyatı ucuz değil işini iyi yapan kişi veya kuruluşları tercih ederler. Lakin biz ihtiyacı olanların firmamızı ziyaret etmesi veya araştırma yapanların doğru bilgiler ile donatılması adına sitemizden de açıklama gereği duyuyoruz. Şuan güncel olarak Bmw F10 525d xdrive anahtar fiyatı bizim firmamızda 650.00 Lira, Yüksek bedellerle hizmeti verilen ürünün yetkili serviste 500 Euro`dur. Yetkili servisin Almanya üzerinden sipariş ederek 1 ay süre vererek getirtiği ürün, bizden ortalama 30 dakikada alınabilmektedir. Sadece ruhsat sahibi olan kişi veya kurumlara hizmet verdiğimizi bilmelisiniz.

bmw f10 525d xdrive yedek anahtar
2014 model bmw f10 525d xdrive orjinal yedek anahtar

Bmw F10 525D XDrive Araçlara G20 – G30 Tarzı Anahtar Yapılır Mı ?

Çok hassat ve titiz insanlar haricinde artık hizmet verdiğimiz bütün müşterilerimize zaten söz konusu ürünü öneriyoruz. Görüntüsü oldukça hoş, rahat taşıma ve aşınmalara karşı muhafazalı ham maddesi sayesinde ürün herkesin beğenisini karşılamaktadır. Bmw F10 525d xdrive yedek anahtar kopyalaması seçtiğnizde farklı yapıya sahip olan uzaktan kumandanın arızalanması, problem çıkarması veya aracı satarken sorun oluşturması söz konusu değildir. İçinde araca ait tüm bilgileri barındıran ürün aksesuar niteliği taşımaktadır. Nasıl hayalet ekran bir sorun teşkil etmiyor ise makyajlı olan Bmw Anahtar mantığı benzer nitelik taşımaktadır.

Bmw F10 525d XDrive Anahtar Özellikleri

2014 model Bmw F10 525D XDrive anahtar üzerinde toplamda 4 adet basma butonu bulunmaktadır. Sırası ile bunlar açma, kapama, bagaj ve karşılama ışığıdır. 1. butona yani açmaya basılı tutulduğunda camlar ile sunroof açılır. Gerektiğinde camlar veya yine sunroof açık ise Bmw logosuna basılı tutularak önce aracın 4 camı ardından ise sunroof kapanır. 3. Butona basıldığında ise bagaj açılır. En son üçgen işaretli 4. buton ile aracın ışıklarını yakıp söndürebilirsiniz. Elektronik özelliklerine gelince onları da aşağıda sıraladım.

  1. Bmw F10 525d Xdrive anahtar, özel tasarlanan yazılımı sayesinde içinde ne yol yaptığını saklı tutar.
  2. Bmw F10 525d xdrive bakım bilgilerini anahtar üzerinden öğrenebilirsiniz. ( Yetkili servis cihazı ile mümkün )
  3. Bmw F10 525d xdrive yedek anahtar, araba üzerinden şarj olma özelliğine sahip değildir kullanılmadığı taktirde pilinin değiştirilmesi gerekmektedir.
  4. Bmw F10 525d xdrive 2014 anahtar, pili bitse dahi arabayı çalıştırma yetkisine sahiptir. ( Aracın direksiyonunun yan tarafında bulunan işarete yapıştırılarak marş yapılır.)

Bmw F10 525D XDrive Anahtar Kabı Değiştirme

Alt tarafta bulunan Bmw F10 525D XDrive anahtar kabı değişikliği videosunu izlediğiniz zaman, ürün hakkında gerekli bilgilere sahip olacaksınız. Elektronik devresi ile alakalı şikayeti olmayıp sadece görüntüsü beni rahatsız ediyor diyenler için dış kabı değişimine ” biçilmiş kaftan ” yakıştırması yerinde olacaktır. Değişimi kendiniz yapabilirsiniz.

2014 model Bmw F10 525D XDrive Anahtar kopyalama

Bmw F10 525D XDrive Anahtar Kabı Fiyatı

Yeni model G20 veya G30 tarzı değil de, orjinal şekilde sadece görüntüsünü kurtarayım mantığı ile pratik çözüm üretmek istiyorsanız doğru noktadasınız. Siyah, Gri, Kırmızı ve Mavi renk seçenekleriyle hizmetini verdiğimiz Bmw 525D F10 XDrive anahtar dış kabı fiyatı 150.00 Lira`dır. Fiyata montaj ve arkasındaki metal uç dahildir. Dilediğiniz il veya ilçeye kargo ile gönderim yaparak kolay kontak desteği tarafımızca sağlanmaktadır. Sadece renk çıtaları değil, bütünüyle Bmw Anahtar logosu dahil değişmektedir.

Bmw Anahtar Logosu Nereden Temin Edilir ?

F serisi tüm araçların anahtar logosu firmamızda bulunmaktadır. Hiç bir zaman ticari amaç ile sunumunu yapmadık. İhtiyaç halinde bizlerle iletişime geçerek Bmw F10 525D anahtar logosunu BEDELSİZ olarak isteyebilirsiniz. Ayrıca Bmw 5 F10 kasa anahtar pili ” CR 2450 ” olup fiyatı 25.00 Lira`dır. Pil değişimi ve logo değişimi oldukça basittir. Kendi imkanlarınızla değiştirerek bir kaç sene daha kafanızı rahatlatabilirsiniz.

Araba Olmadan Bmw F10 525D Yedek Anahtar Çoğaltılır mı ?

Araba ile iletişim kurmadan sadece G20 ve G30 modeline dönüşüm imkanı bulunuyor. Aksi halde yedek çoğaltma ve kopyalama için araçla iletişim kurmak en önemli unsurdur. Özel Htag Pro güvenlik yazılımı ile uzaktan kumanda üzerindeki bilgilerden yola çıkılarak arabayı çalıştırmak ( Kopya almak ) mümkün değildir.

3 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir