Menü Kapat

Bmw E60 520 Anahtar

BMW e60 520 orjinal anahtar

Bmw`nin efsane kasalarından E60 ve E90 modellerinin uzaktan kumandası tüm özellikleri birbirlerinden farksızdır. Kilitleme butonuna basulu tutulduğunda camların kalkması, açma butonuna basılı tutulduğunda camların açılması ve en alttaki butona basıldığında bagajın yukarı kalkması dahil olmak üzere kontaktan şarj edilmesi dahi eşit özelliklere sahiptir. Bugün sizlere Bmw E60 kullanan ve anahtar problemi ile karşılaşmış insanların neler yapması gerektiğinden bahsedeceğim.

Bmw E60 520 Yedek Anahtar Nasıl Kopyalanır ?

Aracın anahtar bilgilerinin barındığı CAS3+ Plus kutusu oto anahtar kopyalama cihazı ile okunur. Okunan dosya bilgisayara gösterilir ve ardından program, aktif olarak çalışan Bmw Anahtar var ise sizlere yedek anahtar çoğaltma olanağı sunar. Mevcut yedekleme yapıldığında araçtan parça sökülüp takılmaz. Fakat komple kayıp olur ise CAS+Plus okunduktan sonra programa halihazırda arabayı çalıştıran anahtar gösterilemediğinden dolayı program, güvelik duvarını açmak için motor beyni dosyasınında kendisine sunulmasını ister. Kısacası arabanız yürür halde iken işlem fiyat olarak uygun ve zaman olarak kısadır. O yüzden çok yedeksiz kullanmamanızı öneriyorum. Bmw aracınız, yedeksiz kullanıldığı zaman yaşadığınız bir anlık dalgınlık sizlerin 2 gününün rezil olmasına sebebiyet verecektir. Ayrıca araba ile iletişim kurmadan Bmw 520 E60 Yedek Anahtar kopyalama veya çoğalma yapmak şuan ki teknolojide mümkün değildir.

bmw e60 520 yedek anahtar kopyalama
bmw e60 520 yedek anahtar kopyalama görseli

Bmw E60 Uzaktan Kumanda Çalışmıyor

Bmw E60 araçların arka camında uzaktan kumanda alısı mevcut genelde antenlerin bozulmasından dolayı uzaktan kumanda çalışmamaktadır. Ancak arabaya el sürmeden önce arabanın varsa yedeğini deneyin yoksa önce mutlaka Bmw E60 anahtar kopyalama yaptırın çünkü uzaktan kumanda arızalıdır boşuna arabaya elletmemiş olursunuz. Yedek yaptırdıktan sonra kumanda çalışmaya başladı veya mesafesi istediğiniz kıvama geldi o zaman mevcut olan Bmw 520 E60 orjinal anahtar tamir edilip tarafımızca tekrar eski haline döndürülür.

Bmw E60 520 anahtar pil değişimi

Ürünün şarjlı olduğunu ve sehir esnasında bataryasının dolduğunu hemen hepimiz biliyoruz. Yaklaşık 10 yıldır kullanıldığını düşünürsek artık yavaş yavaş işlevini yitirdiğini ve bazı sorunlar çırattığına şahitlik ettik. Arabanı çalışmasına engel olmayan Bmw E60 520 Anahtar, pil bitse veya elektronik devre üzerinden alınsa dahi kontak yuvasına takıldığı müddetçe araba yürüyecektir. Uzaktan kumandanın dış plastik kısmını enjeksiyon ile öyle sağlam kapatmışlar ki açıldığında belki bir defaya mahsus yapıştırılabilir. Fakat eğer bir hamle ile doğru açılmaz ve uğraşılırsa elektronik devrenin zarar göreceği gibi dış kasasıda kullanılmaz hale gelecektir. Elektronik devre üzerine (+) ve (-) kutuplarının lehimlenmiş olması Bmw E60 520 Anahtar pilinin değiştirilemeyeceği anlamına gelmez. Bmw yetkileri, ürünün her zaman sıfırını sipariş etmek istese de onarımı orjinal pil değişimi yaptıktan sonra ürün bir 10 sene daha kullanılacak ve kontak üzerindeki manyetik alan sayesinde şarj edilecektir.

Bmw E60 520 anahtar pil fiyatı

Değiştirme işçiliği dahil olmak üzere Bmw E60 anahtar pili fiyatı 80.00 Türk lirası ila 90.00 Türk lirası arasındadır. Ürünün orjinal olduğuna dikkat etmelisiniz. Pilin etrafında ” kahveringi koruyucu jelatin ” olmalı eğer piyasadan ” sarı ” renklilerini satın alırsanız doğru çalışmayacağını bilmelisiniz. Peki Bmw anahtar pili nerede satılır ? Elektronik marketlerde bulmanız zor ancak Oto Anahtar eksiksiz ve tam olarak insanlara sunmaya çalışan firmalarda bulabiblirsiniz.

Bmw E60 Kasa 520 Orjinal Anahtar Kabı

Çeşitli sebeplerden dolayı içini açmak zorunda kaldığınız Bmw E60 anahtar, pil değişimi, buton arızası veya anten probleminden dolayı onarıldıktan sonra güzel görüntüsünü kaybetmektedir. O nedenle Bmw E60 520 anahtar kabı, değiştirme ihtiyacı hasıl oldu ise bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Çünkü Bmw E60 dış anahtar kasası, kendi imkanlarınız ile takıp ön ve alt kapatlarını takabileceğiniz bir yapıya sahiptir.

Bmw E60 520 Anahtar Fiyatı

Bmw E60 kasa 520 orjinal anahtar fiyatı kodlama ve programlamalarla beraber tüm işçilik dahil olmak üzere 250.00 liradır. Ancak önemle rica ediyorum stok durumuna ve bilgiyi verdiğimiz tarihi baz alarak 250.00 liraya lütfen sabitlemeyin çünkü bazen ürünlerde kampanyadan dolayı düşüş olduğu gibi dövizdeki hareketlilikten doyalı yükselmeler meydana gelmektedir. Özellikleri eksiksiz şekilde çalışacağının garantisini verdiğimiz gibi kozmik yapısındaki kalitenin gözden kaçırılmamasını istiyoruz. Firmamızdan ihtiyacınız olan Bmw E60 Yedek anahtar yaptırma hizmetini aldığınızda ürünün 1 yıl garanti kapsamında olduğunun altını çiziyoruz.

BMW E60 5 Kasa Aracımın Anahtarı Kayıp Yedeğini Bulamıyorum!

Arabanın kapıları kilitli ise maymuncuk, ( oto anahtar işini meslek edinmiş kişilerin kullandığı el aletlerine denir.) aparatları ile Bmw E60 serisi aracın kapısı zarar verilmeden açılır. Ardından bilgisayar bağlanarak CAS3+ Plus kutusu ve motor beyni verileri ( bilgisayar üzerinden okunur ) sayesinde Bmw E60 520 orjinal anahtar üretilir. Cas3+ Plus kutusu içerisindeki verilerin içerisinde aracın mekanik anahtarı ( kapı kilit sistemini ve torpido kilidini kontrol eden parça ) üretilerek Bmw E60 anahtar, yetkili servis standartlarında kısa sürede oluşturularak araç sahibine teslim edilir.

1 Comments

  1. Ekrem

    2009 model 5.20D BMW E60 kasa kumanda anahtarına bastığımda bazen erken bazen geç alıyor pil yeni arıza sebebi ne ilabikir şuan yenisini çıkartmak istesen tahmini fiyat ne okur tsk

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir