Menü Kapat

2016 Bmw 418i f32 Yedek Anahtar

Bmw 418i yedek anahtar
Bmw 4.18i Anahtar

Bugün 13.11.2018 salı sizlere Bmw 418i f32 anahtar yapısını anlatarak nasıl bir yol izleyeceğiniz hakkında güzel bilgiler vermeye çalışacağım. Öncelikle Bmw F30 – Bmw F10 – Bmw F20 – Bmw F25 – F32 ve diğer modellerinin anahtarları şarjli değildir eski E90 veya E46 modellerinde kullanılan uzaktan kumanda sistemini lütfen aklınızdan çıkartın çünkü devamlı bize ” yeni nesil Bmw F kasa anahtarlarının şarjli pili sizde bulunur mu ” diye sorular soruyorsunuz hayır Bmw F kasa araçların uzaktan kumanda pili 2450 büyük kalınca düğme şekilnde bir pildir. 

Evet kendiniz değiştirebilir kolayca kurulum yapabilirsiniz. Kurulum derken hemen korkmayın sadece arka kapağı çıkartıyor yerine yerleştirip tekrar kapatıyorsunuz tıpkı elektronik oyuncakların pilini değiştirir gibi düşünün. Bu değişimde Bmw F32 418i anahtar bilgileri değişmeyecek otomobildeki ayarlara dokunmayacaksınız sadece ve sadece çalışıp çalışmadığını kontrol edin ki çalışmazsa pili ters taktığınızın göstergesidir.

Bmw 418i f32  anahtar ihtiyacınız var ne yapmanız gerekiyor bunuda kısaca sizlere açıklayayım. Arabayı yeni alacaksınız arabayı expertize soktunuz kapora verdiniz ve aracınızı yarın satın alacaksınız aklınıza geldi araç  sahibine sordunuz.  Dediniz ki aracın yedek anahtarı var değil mi ? Eğer gerçekten dürüst bir insansa zaten olmadığını size baştan söylecektir sizde ona göre bir önlem alırsınız ki onunda çözümü var lütfen yazımı okumaya devam ediniz.

Dürüst değilse size söyleceği yalanlar şu şekildedir. Yazlıkta kaldı, taşınırken hanım eşyaların arasında bir yere koydu bulup size göndereceğim, şirketin kasasında yarın kargo ile yollayacağım, aracı kuzenime vermiştim onda kaldı getirince yollarım. Bunlar malesef ki başlıca söylenen kalıplaşmış yalanlardır. Satışı yaptınız böyle bir durumla karşı karşıyasınız yapmanız gereken işte burada bizimle iletişime geçmek olmalıdır çünkü arabaya kayıtlı Bmw anahtarı arabadan silinecek yerine mutlaka derhal yenisi eklenecektir. Yetkili servislerde Bmw F kasa araçların bakım bilgileri immobilizer anahtar sistemine kayıtlıdır bizden alacağınız her türlü Bmw F30 anahtar, Bmw F10 Anahtar, Bmw f32 anahtar, Bmw f20 anahtar orjinalleriyle bire bir aynidir tüm bu bakım, km ve yol bilgilerine yetkili servis ulaşabilir.

Birde bu otoparklarda kilitli vaziyette kalan bir Bmw marka aracın anahtarları yerinde yapılabilir evet biraz işlemi uzun lakin imkansız değil ortalama üç saat gibi bir sürede istanbul`un her yerine Çerkezköy, Saray, Tekirdağ, Kirklareli, Pendik, İzmit, Tuzla, İkitelli, Sariyer, Zeytinburnu, Merter, Eminönü, Taksim, Eyüp, Gaziosmanpaşa, daha bir çok ismini sayamadığım il ve ilçelerde hizmet verdik hatta hala veriyoruz. Kapısının maymuncuk ile zarar vermeden açtığımız Bmw marka otomobillerin immobilizer bilgilerini arabadan programlarımızla çekiyor

2 Comments

    • oto anahtar

      Burak bey işyerimiz İstanbul Sarıyer İstinye Mahallesi Sarıyer Caddesi No;35/C adresinde bulunmaktadır. Ayrıca geleceğiniz zaman bizlere bilgi verirseniz lokasyon paylaşıp sizleri karşılayabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir