Menü Kapat

Audi Q5 Anahtar

İstanbul Yeşilköy tarafından bulunan galerici müşterilerimden Otorol firmasının sahibi erene satışını yaptığı hemen her araca hizmet veriyorum bu konu için özellikle çektiğim videoda bunu zaten göreceksiniz. Belki teknoloji belki bizim kalemimiz bilemiyorum lakin artık insanlar o kadar bilinçlendi ki hemen soruyorlar immobilizer anahtar büyük bir problem bu arabanın yedeği var mı hem benim için kaybedebilir hemde kafamın rahat olması adına soruyorum diyerek istiyorlar araca ait olan uzaktan kumandayı yok ise aracın kaporasını verip yaptırın öyle satını yapalım deyip ya oradan ayrılıyor yada bekliyor.

Audi q5 Yedek Anahtar

Benim dün programlamasını yaptığım araba kontaksız yuvalı bir özelliğe sahipti arabanın kapısını uzaktan kumanda üzerindeki açma butonuna basıyor kabinde yuvaya sokup iterek marş yapıyorsunuz eski Volkswagen Passat B7 modeli ile sistem olarak aynı yazılım olarak farklı üretmişler. Videoda izlediğinizde göreceksiniz Audi q5 yedek anahtar kodlama programını açtığımda hafızasında 3 tane yedek görünüyor fakat arabanın sadece 1 tane uzaktan kumandası var diğerleri nerede kimse bilmiyor programlamadan sonra hafızasını düzeltip o şekilde teslim ettim yeni arabaya 2 tane kayıt açtım 2 tane Audi q5 Anahtarı kodlama gerçekleştirdim. İnternet üzerinden profesyonel cihazlarla yapılan işlemler arabada hiç bir risk oluşturmuyor uzaktan kumandası dahi otomatik hafızaya yerleşiyor görmeniz adına özellikle cam açma ve cam kapatma özelliklerini videoda gösterdim hani diyorlar ya yetkili servis haricinde yapılmaz diye işte bizim ne ürünlerimiz nede işçiliğimiz bu zamana kadar tartışılmadı şeffaf olarak sizin yanınızda yedekleme işlemi yapıyor yan aracın içine sizleri davet ediyoruz.

Audi Q5 Smart Anahtar ve Özellikleri

Audi Q5 anahtar
Orjinal audi q5 anahtar görselidir.

Hemen her konuda cevaplayacağım bu soruyu neden mi çünkü genel üniversal bir isimdir mekanik kontak özelliği bulunmayan yuvaya oturtmalı sistemlerin hemen hepsi smart anahtar veya anahtarsız çalıştırmalı diye bilinir. Diğer arabalardan tek farklı kullanımı ve taşıması daha kolay üzerinize batmıyor bununla beraber kontağa takıp çevirmiyorsunuz kimi insanlar bunların kopyalama veya kodlama yapılmadığını düşünüyor ancak yanlış doğru biliniyor hemen düzeltelim. Arabanın paket durumuna göre bazılarında kontağı takacak yuva bulunmuyor iste onlar tam keyless özelliğine sahip arabalardır arabayı açtıktan sonra cebinizden çıkarmadan arabayı aktif hale getirebilirsiniz.

Soru: Arabamda Anahtarı Sokacak Yuva Yani Kontak Yok Pil Bitti Yolda Mı Kalacağım ?

Cevap: 1998 yılındaki üretilen araçların oto anahtarı üzerindeki uzaktan kumanda düğmesi bozulduğunda evet yolda kalıyordunuz fakat günümüzde böyle bir şeyin mümkün olamayacağını tahmin ediyorsunuzdur yapmanız gereken arabanın göstergesini kontrol etmeniz o size yapacağınız işlemi pili biten mesela Audi Q5 Anahtarı nereye tutacağınızı veya oturtacağınızı söyler yuva varsa zaten takıp çalıştırın fakat bu cevabım bütün arabalar için geçerlidir. Örneğin Bmw F30 modelinin uzaktan kumanda pili bittiğinde yan taraftaki silecek kolunun altındaki logonun üzerine tutuyorsunuz yani pil bittiğinde arabanın bir yerine konulmuş antenler var bu antenlere uzaktan kumanda yapıştırıldığında araba çalışabiliyor o yüzden hepsinin içinde mekanik kapıyı açacak metal anahtar parçası bulunuyor.

Audi Q5 Yedek Anahtar Pili Bitti Kendim Değişebilirmiyim ?

Cevap: Evet değişebilirsiniz öncelikle bir tane 2032 pil satın alın elektronik marketlerden veya bize ulaşın BEDELSİZ gönderelim daha sonra Audi Q5 Anahtar metal parçasında basabileceğiniz bir kücük düğme var oraya bastığınızda arka metali kendinize çekin ve parça size doğru gelecektir akabinde bu sefer yine aynı mantıkla plastik bir parça var işaret ve baş parmağınızla basın içeri doğru gömüldüğünü hissettikten sonra çekin o pil yuvasıdır değişim gerçekleştirten hemen sonra önce pil yuvasını sonra metal parçayı sırasıyla yerlerine itin işte bu umarım hoşunuza gitmiştir.

Audi Q5 Anahtar Kayboldu Bulamıyorum

Audi Q5 anahtarım kayboldu diye üzülmeyin eğer sigortanız bu ihtiyacınızı karşılıyor. Firmamız tarafından onarılan aracınıza kestiğimiz faturanın bedeli ruhsat sahibinin hesabına aktarılır. Bizlerden yardım istendiği andan itibaren hemen arabanın başına geliyor kilitli on kapısını açtıktan sonra aynı yukarıdaki videoda izlediğiniz gibi kodlama yaparak arabayı çalıştırıyoruz üstelik eskilerinin hükmü bitmiş oluyor ancak tekrar bir yerlerden çıkarsa arabaya aktif edilebilir aksi halde çöptür. Yedeksiz kullandığınız için böyle bir şey olayla karşılaştınız hazır kaskodan yapılacakken bence yedek yapmamızı da isteyin daha ömür boyu başınız ağrımasın.

Audi Q5 Anahtar Kılıfı

Meslek hayatım boyunca hiç değiştirmedim o kadar kaliteli ve sağlam bir mekanizma üretmişler ki ancak bir köpeğin kemirmesiyle veya bir toprak yolda süreklenip çizilmesi lazım ki değişme ihtiyacı doğsun stoklarda var mı var evet lakin ne sattık ne montaj yaptık öylece duruyor bilmiyorum herhangi bir sebeple gözünüze kötü gelen Audi Q5 Anahtar Kılıfı Değişimi düşünürseniz temin edebiliriz üzerine koruyucu olarak deri malzemelerden hariç bir kaplama kullanmayın iç elektronik devreyi nemlendirip bozuyor detay aklınızın bir ucunda bulunsun.

Audi Q5 Anahtar koplyalama videosudur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir