Menü Kapat

2013 Volvo S60 Anahtar Kopyalama

volvo s60 orjinal anahtar yapımı

İstanbul`un Güngören ilçesine bağlı bir mahallede tekstil işiyle ilgilenen bir esnafın aracı olan Volvo s60 modeline bulunduğu konumda anahtar yaptık. Ortalama bir kaç hafta ziyaretimize gelen müşterimiz ” Murat usta belli zaman sonra başıma bir daha talihsiz olay gelsin istemiyorum lütfen en acilinden Volvo s60 yedek anahtar yap bana hemen işimin başına döneyim ” demesiyle arabaya binip cihazlarımı bağladım. Aynı arabaya ikinci defa işlem yapmanın rahatlığıyla verilerine rahatlıkla ulaşım sağlayabildiğim Volvo S60 aracın beyin bilgilerini müşterimizden gelen talep üzerine değiştirmiştim şimdi direk yedek kopyalama yaparak aracını teslim ettik artık memlekete giderken hatta aracını satarken karşısına engel çıkmayacak.

Volvo S60 Yedek Anahtar Fiyatı

2013 model volvo S60 yedek anahtar çoğaltma ve kopyalama fiyatı aracın bulunduğu konuma göre değişiklik gösterir mesela İstanbul Bakırköy`deki Volvo S60 ile İstanbul Tuzla mahallesindeki bir Volvo ücret olarak farklılık gösterir ancak dükkanımıza uğradığınızda ödeyeceğiniz tutar 500.00 lira ila 550.00 lira arasında olacaktır.

Volvo S60 Anahtar Pili, Fiyatı ve Değişmii

Volvo`nun smart anahtar diye tabir ettiğimiz kibrit kutusu benzerine bulunan ürünün uzaktan kumanda pil değişim videosunu BURADAN izleyebilirsiniz ayrıca uzaktan kumanda pil modeli ( serisi ) Cr 2450 kalın ve büyükçe bir yapıya sahiptir bulmakta biraz zorlanabilirsiniz diğer arabalarla karıştırmayın bunlar Bmw F Serisi modellerle aynı ender kullanılan pil yapısına sahip olup FİYATI 25.00 ila 30.00 Türk lirası arasındadır.

Volvo S60 Anahtar Kabı ve Kasası

Sektör haline gelen kasa ve kap değişikliği artık deformasyona uğrayan bütün araba markalarında başarılı bir şekilde gerçekleşiyor ki anahtar kabı ve kumanda kasası kaliteli orjinallerini aratmaz hale geldi aynı şekilde Volvo S60 Anahtar Kabı kırıldıysa, üzeri zarar gördüyse veya çizildiyse değişecek kaçarı yok ancak servisten alınmadığı için eski halini aratır mı diye düşünün insanlar için bütün yazılarımıza gerek görsel gerekse video çekimleriyle destek oluyor doğru bilgilerle ufkunuzu açmaya çalışıyoruz.

Volvo S60 anahtar kasası ve anahtar pilini kendiniz değiştirebilirsiniz…

Evet yanlış söylemedim veya yanlış okumadınız kendi imkanlarınızla elde ettiğiniz Volvo S60 Orjinal Anahtar dış kabını kendi arabanıza uyarlayabilirsiniz bunun için tornavida, pense veya herhangi atölyeye ihtiyacınız yok malzemenin kendine has bir yapısı var tabiri caizse çatır çutur açılıp tıkır tıkır kapanıyor dikkat etmeniz gereken husus sadece nazik ve kibir davranmanız olacaktır.

Volvo S60 Aracımın Anahtarı Çalındı Kasko Karşılar mı ?

Söyleyeceklerim belki Orjinal Volvo S60 Anahtar konusu altında lakin bütün ülkemizdeki otomobil kullanıcıları ve markaları kapsıyor bilginiz olsun. Sizler için bulduğum harika bir haber kaynağı var okuduğunuzda volvo s60 yedek anahtar veya Volvo S60 Anahtarım Kayboldu diye kahrolduğunuza pişman olacaksınız. Ayrıca hizmet için arabayı kesinlikle yetkili servislere çekmeyin örneğin bizden hizmet aldığınızda büyük faydanız olacak nedir bunlar;

 1. Kasko ve sigorta poliçenizde bulunup hakkınız olan hasarsızlık indirimin kaybolmayacak.
 2. Aracınız artık hasar kayıtlı olarak anılmayacak.
 3. İşleminiz çok kısa süre içerisinde bitecek ve kurtarıcı ile uğraşmayacaksınız.

Volvo S60 Araç Anahtar Yaptırma

Volvo S60 araç anahtarı veya çoğaltma işlemleri daha 1 seneye kadar sadece yetkili servislerde yapılıyordu garipseyebilirsiniz nasıl oluyor Mercedes, Bmw, Porsche, Land Rover, Range Rover, Mini Cooper, Honda veya Toyota gibi arabalar teknolojinin ayyuka çıktığı böyle bir zamanda çözülemez maalesef böyleydi ancak işin özünde lisans ve programın yattığını unutmayalım. Volvo gibi ender kullanıcı sayısına sahip, teknik destek uzmanı az ve yedek parçası problemli olması sözünü ettiğim arabanın cihazlarına kimse doğru düzgün önem vermiyor haliyle geri kalıyordu. Ülkemizde ve dünya piyasasında kendini kanıtlayan Volvo S60, Volvo V40, Volvo S70 ve Volvo S80 gibi modellerin yazılımını mühendis çözdü bizlerde ( profesyonelce ) makine çeşitliliğimize kattık ki Volvo S60 Araç anahtar çoğaltma hizmetini verelim hem biz hem insanlar hemde ülkemiz kazansın dedik. 2017 yılından bu yana Volvo için arayan herkese yardımcı olduk bundan sonraki yıllarda olmaya devam edeceğiz.

Volvo s60 anahtar kopyalama
Volvo S60 orjinal anahtar kopyalama

Benim başıma gelmez dediğimiz bazı olaylar maalesef hepimizin başına gelebiliyor. Hayatın yoğun koşturmacası içinde bazı eşyalarımızı bir anlık dalgınlıkla kaybedebiliyoruz. Bu eşyalardan biri de en çok kullandığımız araçlarımızın anahtarları olabiliyor. Daha da kötüsü ise; ne kadar önlem almaya çalışsak da asıl veya yedek anahtarın çalınmasına kimi zaman engel olamayabiliyoruz.
 
Bu tür durumlarla karşılaştığımızda ilk anda panik yapabiliyoruz. Kendimizi üzmeden önce her şeyin bir çözümü olduğunu hatırlamakta fayda var. Kaskonuz ve araç anahtar kaybına ait ek teminatınız varsa aracınızın anahtarı kaybolduğu ya da çalındığı zaman içiniz biraz da olsa rahatlayacak.
 
Kasko sahiplerinin anahtarı kaybolduğunda veya çalındığında bilmesi gerekenler:

Anahtar Kaybı Teminatı Nedir?

Kasko sigortası aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararları poliçe sahibinin aracını güvence altına alan isteğe bağlı bir sigorta türüdür.
 
Kasko sigortasında ek sözleşme ile teminat kapsamına dahil edilebilecek bazı haklar bulunur. Bu teminatlardan biri de araç anahtarı ile ilgilidir. Araç anahtarının ek sözleşmede belirtilen haller sonucunda ele geçirilmesi suretiyle aracın çalınması ve çalınmaya teşebbüsü sonucu meydana gelecek hasarlar, istenirse ayrıca teminat altına alınabilir. Ek teminatlar dahilinde araç anahtar kaybı teminatı alındıysa, kasko poliçesi ile sigortalı aracın anahtarının kaybolması ve/veya çalınması halinde araç güvenliğinin sağlanması amacıyla yapılan kilit sisteminin değiştirilmesi, anahtarın kopyalanması veya yeniden kodlanması masrafları teminat altına alınabiliyor.  

Kaynakça https://www.koalay.com/blog/detay/kaskolu-araclar-icin-anahtar-kaybi-teminati-nedir

Volvo veya başka bir modele ait araba sahipleri artık kasko ve sigortanın her türlü oto anahtarı hizmeti verdiğini biliyor.

20 Comments

 1. Kamil Çelik

  Merhaba, 2007 model C70 aracımın aldığımda yedek anahtarı yoktu. Her ihtimale karşı bir yedek anahtar yaptırmak istiyorum, bunun maliyeti nedir acaba? Bilgi verirseniz çok sevinirim, teşekkürler.

 2. Hakan

  Merhaba, Güzel bir hizmet veriyorsunuz, teşekkür ederiz, yakın zamanda 2012 Model Volvo s60 Arabamın anahtarını kazara denize düşürdüm, yedek anahtarım evde vardı ama evimin anahtarıda arabamdaydı, arabam kilitli…inanılmaz stresli bir gün yaşadım yaklaşık 7 saat süren stresli bir gün yaşadım. Şimdi hemen bir yedek anahtar yapmak istiyorum. Bakırköyde oturuyorum. Bir kaç yoklama yaptım, bazı ustalar arabayı bir gün bırakacaksınız diyorlar, bazıları bu iş çok riskli, arabanızın beyniyle oynanıyor; bir daha arabanız çalışmaz hale gelebilir gibi uyarılarda bulunuyor… Sizin sayfanızı inceledim, işin ehli bir usta olduğunuza kanaat getirdim. Lütfen konuyla ilgili bana detaylı bir dönüş yaparmısınız? Teşekkür ederim!

  • oto anahtar

   Ümit bey Aracı beğendiyseniz alabilirsiniz. Biz Volvo S60 yedek anahtar yapabiliriz. Ayrıca size verilmeyen Volvo S60 anahtar araçtan silinir ve yerine yenisi eklenir.

 3. Selçuk yargıcı

  Merhaba ,

  Volvo S80 orijinal anahtarım mevcut. Bir de yedek anahtarım var. Bazen çalışıyor bazen çalışmıyor. Çalışmıyor derken kapıları aç-kapa yapmıyor ama arabayı çalıştırıyor. Bir kaçanahtarcıya götürdüm bir sorun görmediler , pilini değiştirdiler ama nafile.canı isteyince kapıları açıyor ama çoğu zaman da açmıyor. Bu onarılabilir mi ? Ya da bir anhatar kopyalarsanız maliyeti nedir acaba ?

  Çok teşekkürler , hayırlı işler.

 4. Tamer

  S80 aracıma yedek anahtar çıkarmak istiyorum anahtarsiz çalıştırması var fiyat nedir ve orjinalininde kabını değiştirmek istiyorum fiyatları ne olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir