Menü Kapat

2013 Range Rover Evoque Yedek Anahtar

Range rover evoque smart anahtar

2012 yılında bütün arabalarında değişime giden Range Rover ve Land Rover firmalarının tüm uzaktan kumandalarının ortak yapıya sahip olduğunu hepimiz biliyoruz. 2012 yılında Range Rover Sport ve Land Rover Discovery 4 modellerinde kullandığı ürünün üst ve alt kaplamalarının çok kısa sürede soyulmasıyla anında tasarımı değişti ancak zannediyorum yine aynı firmayı kullandı ki benzer problem sene 2019 hala devam ediyor. Aşağıda bu konuya detaylıca irdeleyeceğim şimdi yedek olayını bir ele alıp sonuçlandıralım üzerine daha çok bilgi vereceğiz.

Range Rover Evoque Anahtar Kaybı

Uygulama resimleri ve çektiğim aydınlatıcı video ile konuyu oldukça genişleteceğim bu sayede Range Rover Evoque Yedek anahtar kopyalama ihtiyacı olan bir insan bütünüyle ne yapması gerektiğini öğrenecek. Genellikle söz konusu araştırma satışa hazırlanan araç sahipleri tarafından yapılıyor fakat büyük bir yanlış olduğunu her yerde dillendiriyorum. Hiç düşündünüz mü galeriye satışını yapmak için hazırlık yaptığınız aracınızı alan yetkililer neden hemen ” YEDEK ANAHTARI VAR MI ? ” diye sorar isterseniz sebebini ben açıklayayım çünkü binlerce mağdur insan var. Arabası çalınanlar, kaza yaptığında kaskodan parasını alamayanlar ve son örnekle devam edeyim oto yıkamacıların tavana koyduğu range rover evoque anahtar ile aracın uzaktan kumandası içerisinde diye basıp gidenler stop ettiği yerde kaldı buna çok şahit oldum çünkü yolda giderken tavandan düşen Range Rover Evoque smart anahtar ( anahtarsız girişli sistem ) kontağa takılı olmadığı için park edildiği yerde bir daha çalışmadı eğer yedeğini kötü günler için kenar köşeye koymadıysanız vay halinize diyebilirim.

Range Rover Evoque yedek anahtar nasıl yapılır…

Önce dilerseniz yetkili servisleri arayıp benim söylediklerimi test edin örnek veriyorum orjinal range rover evoque smart anahtar ( keyless go ) yetkili serviste 4.500 lira tamam getirelim onaylıyorum diyorsunuz ancak size araçlar yüksek güvenlikli olduğundan anahtar kutusu değişmesi gerektiğini söylüyorlar onun ücreti ne kadar onuda söyleyeyim 3.750 lira yani toplamda size çıkartacakları fatura 7.500 liradan daha fazla olacaktır.

Range Rover evoque kayıp anahtar ve yedek anahtar kopyalama videosudur.

Peki biz nasıl ilerliyoruz…

Range Rover lisansımız beyin değiştirilmesine gerek kalmadan programlama ve kopyalama yapabildiğinden bir defa fiyat otomatik olarak yarı yarı düştü zaten yedek parça olarak çok daha uygun fiyatlara hizmet verdiğimiz için Orjinal Range Rover Evoque yedek anahtar bizde servisin verdiği fiyatın yarısı bile değil. Tercih sebebi olmamızın en büyük sebebi

  1. Dilerseniz ev, iş yeri veya tatil yaptığınız mekanlara gelerek ihtiyacınızı karşılayabilmemiz.
  2. Yetkili servisten alacağınız hizmet ile bizim vereceğimiz hizmet arasındaki zaman farkı uçurumdur. ( servis 35 gün biz 1 günde bitiriyoruz)
  3. Kasko veya sigortanızdan karşılanmasını istediğiniz Range Rover Evoque yedek anahtar bedeli arabanızın sicilini bozmayacaktır. ( maliyet çok düşük ama serviste yüksek )

Range Rover evoque aracıma yetkili servis harici anahtar yaptırırsam…

Aracım garanti kapsamında kalır, satarken problem yaşarım veya kullanırken yolda kalırım diye korkuyorum düşüncesinde olanların kafasındaki tezleri çürütmek amacıyla uyguladığımız yüksek modelli ve pahalı arabaları resim galerimizde sergiledik.

Land Rover evoque anahtar kasası

Daha konumuzun başında çok kısa üstünden geçmiştim Range Rover Evoque Anahtar Kabı ortalama 13 – 14 ay gibi bir süreden sonra kabuk olarak kalkıyor zaten Youtube kanalımda çok video var izlediğinizde ne demek istediğimi anlayıp bana hak vereceksiniz. Onlarca insana denk geldim özellikle bayanlar hiç ilgilenmiyor ve araştırma yapmadan hemen yenisini isteyip kurtulmanın yoluna gidiyorlar halbuki önle arka kapağı değiştirilip yan tarafındaki metal nikelaj kapağıyla beraber ülkemizin her yerine gönderim yapıp derdinize derman oluyoruz. Range Rover Evoque Anahtar Kasası şuanda 150.00 lira gibi fiyatla değiştirip yenilenebilir ayrıca bir önemli konuda Range Rover evoque anahtar pili ve değişimidir onuda kısaca anlatayım yapılacak işlemler şöyle;

Range Rover Evoque anahtar
Orjinal range rover evoque anahtar
  • Önce 1 adet Cr 2032 standart pil satın alın ücreti 10.00 lira
  • Range Rover Evoque uzaktan kumanda üzerindeki yan metal çıtayı yukarı veya aşağı doğru kaydırın yerinden çıkacaktır.
  • İçerisinden çıkan mekanik ucu kutunun üzerindeki aralığa sokarak ortadan ikiye ayırın.
  • Elektronik devreye ulaştığınızda pil zaten gözünüzün önünde belirecek çıkartıp yenisini takın ve tekrar toplayın. Ekstra işlem yapmanıza gerek yok direk kontrol edin çalışacağı göreceksiniz.

Neden bu kadar önemli!!!

Şikayetimi uzun uzadıya yazmak isterdim ama görsele bakıldığında her şey açık ve net gözüküyor. Yedek anahtarda aynı şekilde. Kaç yüz milyarlık arabaya laik görülen anahtar bu ise yazık demek düşüyor lisanımıza. Şikayetimin en kısa sürede değerlendirmeye alınmasını bekliyorum.

https://www.sikayetvar.com/land-rover/anahtar

Range Rover evoque Anahtar Fiyatı Nedir nerede Yapılır ?

Range Rover Evoque yedek anahtar fiyatı bizde 600.00 lira yetkili serviste 7.500 lira profesyonel olarak sektöre hayatını adayan insanlar mevcut cihazlarında programlar mevcut ticareti işletme ve yetki sertifikaları bulunan oto anahtarcısı 1 saatte kopyalama işini bitirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir