Menü Kapat

Range Rover Sport anahtar yaptık

Daha önce bir çok kez gerek komple kayıptan yani kilitli vaziyetteyken müdahale etitğim gerekse dükkanımızda yedek kodlama yaptığımız Range Rover Sport modelinin yeni makyajlı anahtar yapısını bir inceleyin derim. Eklediğim galeride detaylı bir şekilde beğeninize sunduğum ürün büyük bir taktir topladı. Bunun için güzel bir video hazırladım onuda kanalımda paylaşıp yine sizlere açtığım bu konuyu zenginleştireceğim. Önce bu araba için bizlere soracağınız soruları derleyip toparladım öne ondan başlayalım sonra kücük hatırlatma ve bilgilerle devam edeceğim.

Range Rover yedek anahtar fiyatı

Range Rover modelinde biliyorsunuz çeşitli makyajlı kasalar mevcut o sebepten fiyatlar biraz değiyer lakin 2006 – 2009 modellerinin sustalı çakı dediğimiz uzaktan kumandalı range rover sport yedek anahtar fiyatı üç yüz elli lira diğer keyless go entry dediğimiz anahtarsız giriş eller serbest akıllı anahtar modeli ise beş yüz liradır. Araca bulunduğu konumda kodlama yapabilmekteyiz. Eğer örnek veriyorum Edirne, Tekirdağ, Çerkezköy, Silivri, Selampaşa, Avcılar, Beylikdüzü, Gaziosmanpaşa, Alibeyköy, İzmit, Tuzla, Pendik, Maltepe, Kocaeli, Bursa, Çanakkale ve İzmir gibi İstanbul`a yakın yerlerde hizmet almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Range Rover 2018 anahtar kopyalama yapabiliyor musunuz ?

Zaten 2015 ve üzeri modellere anahtar kodlama yapabiliyoruz belki denk gelmişsinizdir Kıbrıs`ta aynı gün bir kaç tane Range Rover Sport anahtar kodlama ve kopyalama yaptım ve aynı gün geri döndüm. Tamamen kilitli vaziyette komple kayıp olsa dahi kilitli kalan kapısını açıyor yedeklemesini yaklaşık 2 saat gibi bir sürede bitiriyoruz.

Range Rover akıllı anahtar bulunamadı uyarısı alıyorum ne yapmalıyım ?

Range Rover akıllı anahtar bulunamadı uyarısı alıyorsanız uzaktan kumandanın pili bitmiş demektir. Eğer pil bittiyse araba uzaktan kumanda ile açılıp kapanmaz mekanik ucuyla söför tarafındaki kapı kolunun yanındaki kapağı kaldırın ve kapıyı açın sonra direksiyonun yanında işaret var oraya dayayın ve start düğmesine basıp aracı çalıştırın.

Range Rover sport anahtar yıprandı dış kabı değişimi yapıyor musunuz ?

Range Rover Sport veya Land Rover modellerinin tamamında aynı kronik problemler var üzerindeki plastik aksamın yapıştırıcısı büyük ihtimalle sorunlu kabuk olarak ayrılıyor ve buda hem kötü bir görüntü hemde ürünün arıza yapmasına neden oluyor. Range rover sport anahtar dış kabı ve anahtar kasası stoklarda bulunuyor değişimini garantili şekilde yapabilmekteyiz bunun için bizlere bir telefon açmanız yeterli olacaktır.

2 Comments

  1. Serkan

    Merhaba kolay gelsin 2017 model range rover sport yedek anahtar kopyalaması yapalırmı ?
    Ayrıca mevcut anahtarımın dış kabıda yıprandı bununla alakalı ne yapmalıyım teşekkür ederim.

    • oto anahtar

      Serkan bey hayırlı günler 2017 model range rover sport yedek anahtar yapılabilir bunun için arabayla birlikte uğramalısınız ancak range rover sport anahtar dış kabı için arabayı getirmenize gerek yok ürünü kendiniz takabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir