Menü Kapat

Mercedes A 180 yedek anahtar

Mercedes`in Renault motoruna sahip olan araçlardan biri olan Mercedes A 180 modeline yedek anahtar programladık. Emaneten arkadaşından alınan arabanın anahtarı düğün salonu otoparkında kayıp edilmiş arabanın sahibini arayıp sormuşlar şans o ki yedeği evde varmış akabinde bir tanıdıkları vasıtasıyla Mehmet bey beni aradı 2014 model Mercedes A180 anahtar kaybı yaşadık arkadaşımdan çok utandım bu problemi çözebilir miyiz diye sordu kendisine bende tabi ki ne demek hemen bana gelin halledelim diyerek telefonu kapattım.

Aracın ruhsat sahibi beni aradı oldukça tedirgin olmuş ki ” Murat ustam aracı yetkili servise çekmeyi düşünüyorum ya kapımın önünden arabamı çalarlarsa ben ne yaparım para kolay kazanılmıyor bütün emeklerim o arabada benim ” demesinin peşine bende kendisine ” içiniz rahat olsun arabanın bilgilerinden kayıp olanı silip kullanıma kapatacağım ” dedim ve kendisi rahatladı sizlerde rahatlarsınız çünkü videoyu izleyin görün bakın orada herşey net bir şekilde görünüyor. Mercedes A180 kayıp ve yedek anahtar kopyalama hizmeti zaten 10 dakika sürüyor.

Ayrıca örnek veriyorum Tekirdağ, Edirne, Çanakkale, Kırklareli, İzmit, Kocaeli ve istanbul bölgelerine yerinde hizmet verebiliyoruz eğer arabanın anahtarları tamamen kayıp olduysa ve içine giremiyorsanız lokasyon belirteceksiniz hemen yerine gelip dilerseniz iki tane Mercedes a180 anahtar kodlayıp teslim edebiliriz. Yukarıda videoda söylediğim gibi arabadan hiç bir parça söküp takmadan sadece özel Mercedes anahtar kodlama cihazımızla müdahale ediyor internet üzerinden işlemi bitiriyoruz.

Mercedes anahtar fiyatı

  • Mercedes anahtar fiyatı modeline göre değişiklik göstersede genelde üç yüz elli lira ile dört yüz lira arasında değişmektedir ülkemizde yerinde durmayan döviz oranlarıyla doğru orantılıdır lakin cebinizi yoracak bir fiyatı yoktur.

Mercedes anahtar okumuyor

  • Genellikle Mercedes w 204 C180 anahtar okumuyor arızası verir lakin Mercedes Sprinter, Mercedes Vaneo ve Mercedes vito modellerinde de kontak dönmüyor anahtar okumuyor arızası ile karşılaşabilirsiniz burada çözüm yolu üç şekilde gerçekleşir Ezs arızası ( kontak bölümü) kolon kilidi ( Elv – Esl ) ve son olarak immobilizer anahtar sırasıyla kontrol edilerek aracın gerekli alanına dokunarak sorunu çözeriz.

Ayrıca Mercedes anahtarlarının uzaktan kumanda pilleri cr 2025 seri numaraya sahip olup elektronik marketlerden temin edebileceğiniz ürünlerin başında gelir. Start stoplu eller serbest yani keyless go özelliğine sahip mercedes araçların start butonu yerinden çekip alındığında pili biten anahtarın yuvaya sokulmasıyla çalışabilmektedir bu önemli ve güzel bilgi aklınızın bir kenarında bulunsun.

Mercedes a 180 anahtar üzerinde bulunan mekanik kapı açma demir parçası ile birlikte şöför tarafındaki kilit yardımıyla uzaktan kumandanın açmadığı otomobile binebilirsiniz bu özellik pil bittiğinde yolda kalmamanız için düşünülmüş kurtarıcı niteliği taşımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir