Menü Kapat

Bmw E90 320 Anahtar

bmw e30 320 anahar görselidir.

2006 yılında başlayıp 2011 yılında üretimi tamamlanan Bmw 3 Serisi E90 kasa arabaların anahtarlarında belli başlı sorun ve sıkıntılar var ancak doğru olanı söylemek zorundayım düzgün kullanıldığında taş gibidir yolda bırakıp mağdur etmez incelediğimiz zaman zarif ve taşıması kolaydır ancak yeni 3 Serisi F30 kasalar Bmw E90 3 Serisi Anahtarının tahtını salladı evet her şeyin yenisi güzel kullananlarda benimle aynı düşüncededir.

Bmw E90 Serisi yedek anahtar kopyalama ihtiyacı bulunan insanlar mutlaka arabalarıyla uğramalı ve ruhsat sahibi olduklarını belgelemek zorundadırlar form doldurup gerekli belgeleri doldurduktan sonra arabalarına işleme başlanır. En önemli özelliklerinden biri hangi Bmw Anahtarı olursa olsun bizlerdeki cihazlara veya yetkili servis cihazlarına sokulduğunda arabanın bütün bilgilerine ulaşılmasıdır.

Biraz önce Beyaz Renkli 2006 model Bmw E90 320 Anahtar Kopyalama işlemini yaptıktan sonra yanımda oturan müşterimizin bilgisayar ekranındaki bilgileri görmesi üzerine ” Murat arabamın üzerinde başka anahtarlar var onları lütfen silelim ” demesi üzerine sen söylemeden ben yapacaktım dedim ve hemen ” DİSABLE ” yani devre dışı bırak sekmesinden iptal işlemini tamamladım. Bana gelen insanlar mi bilinçli yoksa sosyal medyanın kuvvetimi tam olarak kestiremiyorum ancak buraya yazıp önemsediğim şeylerin insanlar tarafından uygulanmasını istemesi oldukça hoşuma gidiyor. Bunlar yeni nesil araçlar ve hepsi yazılımlarla yürüyor küçük bir beyin arızası gerçekleştiğinde yürümem deyip stop ediyor o sebeple müdahaleleri mekanik araçlara göre daha kolay ve pratiktir.

bmw e90 anahtar fiyatı

2006 – 2007 – 2008 – 2009 ve 2010 modellerin tamamı aynı parçalarla donatılmıştır o yüzden bmw e90 anahtar fiyatı değişiklik göstermiyor ücreti 300 t.l daha uygun fiyatlı bulacağınızı düşünmüyorum bulsanız bile arabanın kontağından şarj edilebilme özelliğine sahip değildir. Ayrıca tarafımıza emanet edilen arabaların tüm arıza kodları silinip güncellenip teslim ediliyor hemde extra bir ücret talep etmeden.

BMW E90 Anahtar Pili

bmw 3 kasa e90 orjinal anahtar
orjinal bmw 3 kasa e90 anahtar görseli

Eğer değişken bir yapıya sahipse uzaktan kumandanız yan sanayidir arka tarafındaki bir kapak mevcut ve içinde 2032 pil varsa kendiniz değiştirin bir zararı yok sadece kısa sürede pil bitirir 6 ay en geç 1 sene diğeri ise elektronik devre üzerine lehimlenmiş arabadan şarj olabilen bir kabiliyete sahip onun değişimini siz yapamazsınız çünkü düzgün açılması lazım acemi bir kişi tarafından açılırsa dış kabı değişikliği gerekiyor orjinal şarjlı pil stoklarda var kahverengi bant ile etrafı çevrili olan orjinaldir.

Bmw Anahtar Pili Nasıl Değiştirilir

Eğer arabanız Bmw E90 3 serisi ise kendiniz değiştiremezsiniz mutlaka profesyonel bir destek almalısınız eğer elektronik malzemeleriniz ve iyi bir usta işçiliğiniz varsa o zaman bir şey diyemem lakin pili temin ettikten sonra kasayı kenarından maket bıçağının ucu ile kesip açtıktan sonra pil uçlarındaki lehimleri sökerek bu değişim gerçekleşir ancak Bmw F serileri öyle değil arkasında hepsinin kapak var kaldırıldığında pil değişir çok pratiktir.

Bmw E90 Yedek Anahtar Kopyalama

İşlemde arabanın hiç bir parçası sökülmez ve takılmaz ayrıca kopyalama internet üzerinden başlayıp biter zaten mekanik kontak olmadığından dolayı yuvaya sokarak eşleştirip tanıştırılıyor kodlama bittiğinde aracın uzaktan kumandası otomatik devreye girer bagajıda açar atta kumandanın kilit aç butonuna basılı tutulduğunda camlar açılır yine kilitleme butonuna basıldığında kapılar kilitlenir camlar yukarı kalkar.

Bmw E90 Aracımın Anahtarı Kayboldu İçine Giremiyoruz Kapıları Kilitli

Bütün Bmw araçlara yerine müdahale etme yetkisine ve yeteneğine sahibiz kapısını üzerinde bulunan kilit sisteminden açıyor bilgisayar ile arabadaki dosyaları okuyup Oto Anahtarı üretimini gerçekleştiriyoruz. Herkesin kafasına takılan iki soru

 • Aracımı satarken sorun çıktığını söylüyorlar o yüzden kararsız kaldım bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Böyle bir şey mümkün değil yetkili servisin müdürünün gidip masasına koyun şahsım olarak konuşuyorum bizim ürünümüze kimse yan sanayi veya çakma tanısı koyamaz hele hele satacağınız galeri sahipleri veya şahısların böyle bir durumdan müzdarip olması söz konusu değildir.

 • Bmw E90 Kayıp Anahtar Yetkili Servis Harici Yapılamaz Deniyor Belli Bir Zaman Sonra Yolda Kalırsınız Deniyor ?

Bmw E90 Kayıp veya Yedek Anahtar fark etmiyor bir defa yolda kalmak diye bir şey yok araba onu alır hafızasına yazarsa kabul ettim benim ürünüm benim parçam deyip devamlı çalışır ancak tamir edilmiş veya kurcalanmış bir ürünü arabanıza kodlamaya çalışırlarsa onun için bir yorum yapamam orjinal kullanılırsa ki biz bu konuda hiç taviz vermiyoruz araba tıkır tıkır çalışır.

Bmw E90 3 Serisi Anahtar Kasası ( 316 – 318 – 320 )

Benim hiç bir sorunum yok anahtar çalışıyor ama logosu silindi, basma yerleri çizildi çok kötü görünüyor diyorsanız o zaman Anahtar kasası değişim yoluna gitmelisiniz o sayede uzaktan kumanda yenilenip sizlerinde içine siner hale gelecektir.

Bmw Aracın Ekranında Anahtar Üzerinde Çizgi İşareti Var

Bmw E Serisi modellerin ekranında kilit veya anahtar resmi beliriyorsa arabanın bir iki parçasında hata var demektir. Asma kilit şeklinde işaret çıkar ise direksiyon kilidi anahtar üzerinde çizgi işareti çıkarsa immobilizer anahtar hatası var demektir bu hataların ikisi de ayrı ayrı onarılabilmektedir. Direksiyon kilidi yani elv dediğimiz parçanın yenisi mevcut uzaktan kumanda ise zaten arabaya ihtiyaç olmadan tamir ediliyor. Eksik kaldığımız noktaları lütfen bizlere iletip sorularınızı yöneltin E serisi modeller için söyleyip aktaracaklarım bu kadar.

23 Comments

 1. Gürbüz İhsan acar

  Aracımın orijinal anahtarını kullanıyorum herşey normal ama bilgisayara bağlayınca hall sezici arızası diye bir şey çıkıyor hatalar siliniyor bir tek bu hata silinmiyor

  • oto anahtar

   Merhaba Bmw e30 320 yedek anahtar sorunu yaşayamıyorsunuz anladığım kadarıyla hatanın kullanımınıza olan etkisi nedir acaba bilgi verirseniz yardımcı olmak isteriz.

  • oto anahtar

   Uğur bey Bmw 320 E90 yedek anahtar kopyalaması ve çoğaltması arabanın üzerinden gerçekleştiğinden dolayı bizlere uğramanız yeterlidir ortalama süremiz 15 dakika olup ruhsat sahibine işlem yaptığımızı tekrar hatırlatmak durumundayız.

 2. Onur Avcı

  E90 Anahtarım Orjinal Lakin bir gün sabah bastım açmıyor kapamıyor. Araba çalışıyor lakin kapıları acıp kapamıyor pil değişmiyor normalde anahtarcıya götürdüm pilini değiştirmeye çalıştılar yeni Pil taktılar lakin anahtardan yine bir hareket Yok Sebebi ne Olabilir . E90 2007 model

  • oto anahtar

   Onur bey Bmw E90 Anahtar içerisinde bulunan pil sanırım sizlerde biliyorsunuz şarjlıdır eğer doğru ürünü kullandı ise direk çalışması lazım ancak kumanda frekans verdiği halde araba üzerinde etkisi yoksa o zaman arabanın antenlerine bakılması şart, bmw e90 yedek anahtar ile ( varsa ) önerim önce onun çalışıp çalışmadığını kontrol edin yedeğiniz yoksa önce arabaya yedek kopyalama yaptırın teşhis konulduktan sonra gerekirse aracın arka tarafında bulunan uzaktan kumanda antenlerini değiştireceksiniz.

 3. Aycan kocal

  Merhaba, aracım 2008 model e90 yedek anahtarı çok iyi durumda neredeyse hiç kullanılmamış gibi. Arka kısmında pil yuvası yok sanırım orjinal kendini şarj edenlerden.Fakat kapıları kilitleyip açmıyor. Ama yuvaya takınca arac çalışıyor. Ne yapılması gerekli

  • oto anahtar

   Aycan bey hayırlı günler hiç kullanılmadığı için bmw e90 anahtar pili bitmiş gibi görünüyor. Siz kontağa takarak ortalama 1 gün boyunca aracı kullanın. Kontak üzerinden şarj edilebilme özelliğine yeteneği bulunan BMW 3 Kasa E90 Anahtar çalışmaya başlayacaktır. Kullandığınız halde çalışmıyor ise ürünü bize gönderin içerisinde çürüme ihtimali bulunan şarjlı pili değiştirerek tekrar kullanıma açalım.

 4. hüseyin

  anahtar kopyalattım anahtarcıda herşey çalışıyordu 2-3 saat geçtikten sonra kapıları açıp kapamadı yazdığınız gibi pilli arkada kapağı var

 5. Ersin

  Merhabalar 2011 e90 aracım var anahtarın pili bitti zor cekıyordu zaten şarjlı pil ile değiştirmek istiyorum ücreti nedir ve yeriniz?

  • oto anahtar

   Ersin bey 2011 model Bmw E90 anahtar için şarjlı pil değişim uygulamamız vardır. Söz konusu müdahale sonrası Oto Anahtar ilk gün haline dönecek sizlere kolay kullanım sağlayacaktır. Ücreti şuan için 100 liradır.

 6. ismail

  merhaba siz bu işin gerçekten erbabısınız bi sorum olacaktı benim aracımda e90 kendinden kontak şarjlı aracım kapıları açıyor ama kilitlemiyor sizce pilimi kötü birde yedek anahtarım kayboldu onun yine aynı şekilde kendinden şarjlı istiyorum fiyatı nedir.

 7. İBRAHİM

  Hayırlı işler, E90 aracım var anahtar açma kapama çekim gücü zayıf yakına gelmem gerekiyor, ve yedek anahtarım herzaman açıyor ama bazen kapatmıyor, az kullanıldığından az şarj oluyor ve şarja bağlı olduğunu sanıyorum, bu kumandalar doğru şarj için anahtar düğmeler üst tarafa bakarak mı takılmalı yoksa tersi mi olmalı ?

  • oto anahtar

   İbrahim bey Bmw E90 Anahtar evet kontak üzerindeki manyetik alan üzerinden şarj ediyor. Yedek düzgün çalışıyor ise arabada sorun yok demektir. O zaman arızalı olduğunu düşündüğünüz ürün ile birlikte bize gelirseniz yardımcı oluruz.

 8. Mahmut Manay

  Mrb 2011 E90 aracımın kumanda etki vermi yor . aracı kullanmiom bazen hafta sonu kullaniom yedek anahtarı da ayni şekilde etki vermio .yollasam yine şarjlı pille değiştirme şansımız varmı bana kısa sürede cevap verirseniz sevinirim.

 9. Recep demirel

  Ustadim bmw 2007 model 320 d her iki anatar da birden kapıları acip kapamiyor üç aydir sorun yaşıyorum birisini acip pilini deyismek istedim sarj lı pil oldugundan pilide ölçdürdüm pil saglalam tekrar kapadim.
  çözüm olarak ne önerirsin ustadım. !!!

 10. İbrahim

  Merhaba Bmw E90 aracım var
  Aracı park ettim bagajda işim vardı anahtarı oraya koydum daha sonra bagajdaki işim bitti o an acil bir durum oldu aracı kitlemeyi unuttum anahtar da bagaj da kaldı
  5 saat sonra aracın yanına geldim kapılar kilitlenmiş böyle bir özellik var mı?
  Ve ne yapmam gerekiyor?

 11. Aydın Kaya

  Merhaba,e92 aracımda anahtarı kontak yuvasına taktığımda anahtar pil uyarısı verdi.Çok az kullanılan bir araç.Anahtar yuvada takılı kalsa diger cevaplarda bahsettiğiniz gibi şarj edeceğini tahmin ediyorum fakat ben yedek anahtarımla birlikte 2 anahtarımında pilini değiştirmek istiyorum.Ücreti ne kadardır?
  Bir de anahtar pil uyarısından sonra sağ aynam katlanmamaya ve elektrikli ayarlanmamaya başladı.Anahtar ile bir bağlantısı olabilir mi?

 12. Bekir

  Hayırlı işler
  E91 2011 320d 185 ps 0005/AXF
  Anahtarlarda sorun yok ama bu arabaya keyless oluyormu ? Yani anahtarsız açma kapama çalıştırma
  Kaça oluyor ne kadar sürüyor ve nerdesiniz
  Selamlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir