Menü Kapat

Bmw E90 320 Anahtar

bmw e30 320 anahar görselidir.

2006 yılında başlayıp 2011 yılında üretimi tamamlanan Bmw 3 Serisi E90 kasa arabaların anahtarlarında belli başlı sorun ve sıkıntılar var ancak doğru olanı söylemek zorundayım düzgün kullanıldığında taş gibidir yolda bırakıp mağdur etmez incelediğimiz zaman zarif ve taşıması kolaydır ancak yeni 3 Serisi F30 kasalar Bmw E90 3 Serisi Anahtarının tahtını salladı evet her şeyin yenisi güzel kullananlarda benimle aynı düşüncededir.

Bmw E90 Serisi yedek anahtar kopyalama ihtiyacı bulunan insanlar mutlaka arabalarıyla uğramalı ve ruhsat sahibi olduklarını belgelemek zorundadırlar form doldurup gerekli belgeleri doldurduktan sonra arabalarına işleme başlanır. En önemli özelliklerinden biri hangi Bmw Anahtarı olursa olsun bizlerdeki cihazlara veya yetkili servis cihazlarına sokulduğunda arabanın bütün bilgilerine ulaşılmasıdır.

Biraz önce Beyaz Renkli 2006 model Bmw E90 320 Anahtar Kopyalama işlemini yaptıktan sonra yanımda oturan müşterimizin bilgisayar ekranındaki bilgileri görmesi üzerine ” Murat arabamın üzerinde başka anahtarlar var onları lütfen silelim ” demesi üzerine sen söylemeden ben yapacaktım dedim ve hemen ” DİSABLE ” yani devre dışı bırak sekmesinden iptal işlemini tamamladım. Bana gelen insanlar mi bilinçli yoksa sosyal medyanın kuvvetimi tam olarak kestiremiyorum ancak buraya yazıp önemsediğim şeylerin insanlar tarafından uygulanmasını istemesi oldukça hoşuma gidiyor. Bunlar yeni nesil araçlar ve hepsi yazılımlarla yürüyor küçük bir beyin arızası gerçekleştiğinde yürümem deyip stop ediyor o sebeple müdahaleleri mekanik araçlara göre daha kolay ve pratiktir.

bmw e90 anahtar fiyatı

2006 – 2007 – 2008 – 2009 ve 2010 modellerin tamamı aynı parçalarla donatılmıştır o yüzden bmw e90 anahtar fiyatı değişiklik göstermiyor ücreti 300 t.l daha uygun fiyatlı bulacağınızı düşünmüyorum bulsanız bile arabanın kontağından şarj edilebilme özelliğine sahip değildir. Ayrıca tarafımıza emanet edilen arabaların tüm arıza kodları silinip güncellenip teslim ediliyor hemde extra bir ücret talep etmeden.

BMW E90 Anahtar Pili

Eğer değişken bir yapıya sahipse uzaktan kumandanız yan sanayidir arka tarafındaki bir kapak mevcut ve içinde 2032 pil varsa kendiniz değiştirin bir zararı yok sadece kısa sürede pil bitirir 6 ay en geç 1 sene diğeri ise elektronik devre üzerine lehimlenmiş arabadan şarj olabilen bir kabiliyete sahip onun değişimini siz yapamazsınız çünkü düzgün açılması lazım acemi bir kişi tarafından açılırsa dış kabı değişikliği gerekiyor orjinal şarjlı pil stoklarda var kahverengi bant ile etrafı çevrili olan orjinaldir.

Bmw Anahtar Pili Nasıl Değiştirilir

Eğer arabanız Bmw E90 3 serisi ise kendiniz değiştiremezsiniz mutlaka profesyonel bir destek almalısınız eğer elektronik malzemeleriniz ve iyi bir usta işçiliğiniz varsa o zaman bir şey diyemem lakin pili temin ettikten sonra kasayı kenarından maket bıçağının ucu ile kesip açtıktan sonra pil uçlarındaki lehimleri sökerek bu değişim gerçekleşir ancak Bmw F serileri öyle değil arkasında hepsinin kapak var kaldırıldığında pil değişir çok pratiktir.

Bmw E90 Yedek Anahtar Kopyalama

İşlemde arabanın hiç bir parçası sökülmez ve takılmaz ayrıca kopyalama internet üzerinden başlayıp biter zaten mekanik kontak olmadığından dolayı yuvaya sokarak eşleştirip tanıştırılıyor kodlama bittiğinde aracın uzaktan kumandası otomatik devreye girer bagajıda açar atta kumandanın kilit aç butonuna basılı tutulduğunda camlar açılır yine kilitleme butonuna basıldığında kapılar kilitlenir camlar yukarı kalkar.

Bmw E90 Aracımın Anahtarı Kayboldu İçine Giremiyoruz Kapıları Kilitli

Bütün Bmw araçlara yerine müdahale etme yetkisine ve yeteneğine sahibiz kapısını üzerinde bulunan kilit sisteminden açıyor bilgisayar ile arabadaki dosyaları okuyup Oto Anahtarı üretimini gerçekleştiriyoruz. Herkesin kafasına takılan iki soru

  • Aracımı satarken sorun çıktığını söylüyorlar o yüzden kararsız kaldım bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Böyle bir şey mümkün değil yetkili servisin müdürünün gidip masasına koyun şahsım olarak konuşuyorum bizim ürünümüze kimse yan sanayi veya çakma tanısı koyamaz hele hele satacağınız galeri sahipleri veya şahısların böyle bir durumdan müzdarip olması söz konusu değildir.

  • Bmw E90 Kayıp Anahtar Yetkili Servis Harici Yapılamaz Deniyor Belli Bir Zaman Sonra Yolda Kalırsınız Deniyor ?

Bmw E90 Kayıp veya Yedek Anahtar fark etmiyor bir defa yolda kalmak diye bir şey yok araba onu alır hafızasına yazarsa kabul ettim benim ürünüm benim parçam deyip devamlı çalışır ancak tamir edilmiş veya kurcalanmış bir ürünü arabanıza kodlamaya çalışırlarsa onun için bir yorum yapamam orjinal kullanılırsa ki biz bu konuda hiç taviz vermiyoruz araba tıkır tıkır çalışır.

Bmw E90 3 Serisi Anahtar Kasası ( 316 – 318 – 320 )

Benim hiç bir sorunum yok anahtar çalışıyor ama logosu silindi, basma yerleri çizildi çok kötü görünüyor diyorsanız o zaman Anahtar kasası değişim yoluna gitmelisiniz o sayede uzaktan kumanda yenilenip sizlerinde içine siner hale gelecektir.

Bmw Aracın Ekranında Anahtar Üzerinde Çizgi İşareti Var

Bmw E Serisi modellerin ekranında kilit veya anahtar resmi beliriyorsa arabanın bir iki parçasında hata var demektir. Asma kilit şeklinde işaret çıkar ise direksiyon kilidi anahtar üzerinde çizgi işareti çıkarsa immobilizer anahtar hatası var demektir bu hataların ikisi de ayrı ayrı onarılabilmektedir. Direksiyon kilidi yani elv dediğimiz parçanın yenisi mevcut uzaktan kumanda ise zaten arabaya ihtiyaç olmadan tamir ediliyor. Eksik kaldığımız noktaları lütfen bizlere iletip sorularınızı yöneltin E serisi modeller için söyleyip aktaracaklarım bu kadar.

2 Comments

  1. Gürbüz İhsan acar

    Aracımın orijinal anahtarını kullanıyorum herşey normal ama bilgisayara bağlayınca hall sezici arızası diye bir şey çıkıyor hatalar siliniyor bir tek bu hata silinmiyor

    • oto anahtar

      Merhaba Bmw e30 320 yedek anahtar sorunu yaşayamıyorsunuz anladığım kadarıyla hatanın kullanımınıza olan etkisi nedir acaba bilgi verirseniz yardımcı olmak isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir