Menü Kapat

Audi A4 2010 Anahtar

Audi A4 2010 model anahtar

Bu hafta yani 15.12.2020 tarihinde yeni satın alınan 2010 model Audi A4 Anahtar araç üzerinden programlanarak müşterimize teslim edildi. Satın aldığı andan itibaren korku ile 2 gün geçirdiğini ve arabanın önüne ve arkasına farklı araçlar koyarak koruduğunu dile getiren müşterimizin rahat nefes almasını sağladık. Nasıl mı ?

Murat Çelik – 0532 637 79 15

  1. İkinci el olarak satın aldığı 2010 Model Audi A4 Anahtar yedeklenerek daha sonra başına gelebilecek olumsuzlar ortadan kalktı.
  2. Kimde olduğu belli olmayan Audi A4 2010 model anahtar iptal edilerek araba üzerinden etkisizleşti.
  3. Aracın çalışması olayında kasko ve sigorta şirketine sunmak üzere otomobil koruma altına alınarak 2 anahtar teslim edildi, programlama arabanın anahtar dataları kanun maddelerine uygun hale getirildi.

Audi A4 2010 Model Anahtar Fiyatı

Yuvaya sokmalı dediğimiz Audi A4 Smart Anahtar fiyatı şuan için 450.00 liradır. Arka tarafında bulunan mekanik ( pil bittiği zaman kapının açılmasına yarayan ) kısım fiyata dahildir. Eski Oto Anahtar hafızadan silinir ve yerine yenisi eklenir. ( Hemen hemen her araç için geçerlidir. ) Yeni sahibine teslim edilmeyen Audi Anahtar iptal edilme işlemine ücret alınmadığı gibi arıza tespit yaparak hataların ortadan kaldırılmasını da faturalandırmıyoruz.

2010 Model Audi A4 Anahtar Pili ve Fiyatı

Kontaksız araçların yani Smart anahtar diye tabir edilen araçların pillerinin ortalama süresi 2 yıldır. 24 Saat aktif enerji yaydığından dolayı pil ömrü çok uzun değildir. Audi A4 2010 model anahtar pili CR 2032 olup standarttır. Ayrıca yine söylemekte fayda görüyorum fazla para ödemeniz adına bilmenizde yarar var, 2010 Model Audi A4 Anahtar Pili fiyatı 10.00 liradır. Panasonic marka bulursanız veya Duracell 20.00 lira verebilirsiniz.

  • 2010 Model Audi A4 Anahtar Pili nasıl değiştirilir ?

En güzeli anlatmak yerine ben size güzel bir video linki paylaşayım izleyerek kendiniz değişim yapın. Bakınız BURADA Audi A4 anahtar pili nasıl değiştirilir sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

  • 2010 Model Audi A4 Smart Anahtar Nasıl Kopyalanır ?

Audi A4 2010 Model Anahtar araba olmadan kopyalanamaz ! 46 Cripto Megamos özellikli Oto Anahtar yazılımlarının araba üzerinden bilgi alınarak çoğaltıldığını daha önceki yazılarımda dile getirdim. Araba üzerinden gerek uzaktan kumandalı gerekse kumandasız olarak çoğaltılabilen Audi A4 Anahtar kopyalama süresi maksimum 20 dakikadır. Audi A4, Audi A5 ve Audi A6 modelleri için de aynı şeyleri söylemek mümkündür.

Audi A4 2010 Model Anahtar Dış Kabı

Anlattıklarımızın haricinde yazımızı okuyup bilgilenenler için kısa bir ürün tanıtımı yapmak istiyorum. Yaklaşık 10 yaşında olduğunu düşündüğümüz Audi A4 Smart Anahtar, görüntü kaybına uğramış ve güzelliğini kaybetmiş olabilir. İşte bu gibi durumlarda Audi A4 Anahtar dış kabı değişikliği ile ürünü sıfırlayıp temizleyebilirsiniz. Pil değişimi kadar basit olan bu uygulamayı yine kendi imkanlarınız ile gerçekleştirmeniz mümkündür. Kargo ile gönderim ürünü alabileceğinizi unutmayın. Uyumsuzluk ve aracı çalıştırmama durumu söz konusu değildir.

Videoyu izlediğinizde anlayacaksınız, bakın orada tanıttığımız 2010 model Audi A4 Anahtar oldukça bozulmuş, tuşları silinmiş ve güzel görünümünü yitirmiştir. Dış kabı değişikliği sonrası ürün bizim sıfır yaptığımızla aynı olacak, içinize sinecektir.

Audi A4 2010 Yedek Anahtar

Son paragraf olarak 2010 model Audi A4 Yedek Anahtar yapısı ile alakalı bilgileri de verdikten sonra konumuzu kapatacak, sizlere veda edeceğim. Audi A4 2010 model yedek anahtar neden önemli ? Neden çoğaltılmalı ? haydi birlikte ele alalım. Audi A4 aracınız var ve yedeksiz kullanıyorsanız, riskiniz bir hayli yüksektir. Arabanızı emanet verdiğiniz arkadaşınız, teslim ettiğiniz vale veya otopark görevlileri ve dahi kendiniz mevcut olanı da kayıp ettiğiniz zaman arabanın kurtarıcı ile servise veya bize getirilmesi gerekmektedir.

Yedeksiz kullanıldığı zaman işlemin uzun olduğunu ve fiyat olarak kesenizi yoracağını kesinlikle unutmayın ! Kullanım aşaması sırasında önleminizi almanız önerimizdir. Araç çalışır haldeyken Audi A4 2010 yedek anahtar kopyalama daha kolaydır. Arabadan parça sökülüp takılmaz, değiştirilmez ve orjinalliği bozulmaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir