Menü Kapat

nissan micra akıllı anahtar kasası

nissan micra smart anahtar kabı

İstanbul`un Halkalı ilçesinden Nurten hanım 2004 model nissan micra akıllı anahtar üzerindeki ön kapağın düştüğünü ve görüntünün çok çirkin olduğunu online satış siteleri dahil olmak üzere çeşitli işletmelerde araştırma yaptığını lakin bulamadığını tarafımıza iletti. Ben beni bildim bileli 2004 – 2005 ve 2006 model nissan micra akıllı anahtar kabı hanımların devamlı yaşadığı problemler arasında yer almaktadır. Çok defa koli bantı ile etrafını çevirenleri hatta lastik kota ile sıkıca tutturanlara şahit oldum fakat en sağlıklısı dışının tamamen değiştirilerek tertemiz kullanılmasıdır. Müşterilerimiz “ MURAT BEY BİZ YAPAMAYIZ SİZE YOLLASAK VEYA SİZDEN ALIP SERVİSE GİTSEK ACABA BİZE YARDIMCI OLURLARMI ” diyerek tedirgin halde sorular yöneltiyorlar kendilerine ” HAYIR KESİNLİKLE GEREK YOK İÇİNİZ RAHAT OLSUN BEN SİZE TELEFONDAN YARDIMCI OLACAĞIM BİRLİKTE MONTAJ YAPARIZ MERAK ETMEYİN ” diyerek ikna ediyorum sonucunda sosyal medya hesaplarımıza harika yorumlar ve güzel dostluklar edinmiş oluyoruz.

nissan micra anahtarsız çalıştırma sorunu

Eğer Nissan Micra smart anahtar yani keyless go özellikle aracınız var ve kumandanın pili bittiyse ön taraftaki kapağı yan tarafa doğru kaydırarak demir uç tarafıyla kapıyı açtıktan sonra kontağa takarak kontak üzerindeki kelebekle arabanızı çalıştırmayı deneyin. Nissan Micra Keyless smart anahtar arıza yapacak kadar kalitesiz ve kötü bir donanıma sahip değil eğer söylediklerim sizler için yeterli gelmediyse lütfen problemi anlaşılır şekilde bizlere anlatınız. Gerekli gördüğümüz hallerde ürünü dükkanımıza istiyoruz gerekli frekans cihazlarımızla ölçümlerini tamamladığımızda arızalarını gidererek tarafınıza çalışarak ulaştırıyoruz.

nissan micra anahtar dış kabı

nissan micra kallı anahtar
nissan micra akıllı anahtar kasası

Üniversal bir başlık oldu biliyorum ancak hemen herkes için cevaplayayım çok daha doğru olur diye düşünüyorum. Nissan micra anahtar dış kabı 2004 yılından başlarsak yukarı doğru çıkacak olursak 2019 yılına kadar bütün Micra`larda lazım olabilir kırılır, deforme olur, yanar veya çizilirse çözüm yenisini almak değil kasasının değiştirilmesindedir. Ama yukarıda açık ve net şekilde dillendirdiğim gibi size lazım olacak modeller keyless go özellikli smart anahtar dış kabı diğerleri çok sağlam onlar için zaten şikayet almıyoruz.

Nissan micra smart anahtar kasası montajını kendim yapabilir miyim ?

Eğer ürünü kaliteli ve orjinal olarak satın aldıysanız kendiniz yapabilirsiniz çünkü elektronik devresi ve kapatları rahatlıkla içerisine uyam sağlayaraktır. Piyasada oldukça fazla kalitede ve fiyatlarda satışa sunulan nissan micra smart anahtar kasası bilindik esnaflardan alınması sizlere zaman kaybettirmeyecek tek seferde direk sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Zaten toplamda açma ve kapatma özelliğinden farklı tuş bulunmayan nissan micra smart anahtar kasası ön kapak çıktıktan sonra ortadan ikiye ayrılarak rahatlıkla değişebilir.

nissan micra akıllı anahtar pili

Nissan micra akıllı anahtar pili nasıl değiştirilir diye soracak olursanız biraz önce üst tarafta ön kapağı söküp nissan micra smart kumanda kısmını ortadan ikiye ayırın demiştim ya evet işte zaten ortadan ikiye ayırma işlemini gerçekleştirdiğinizde pili orada göreceksiniz her zaman ki gibi standart cr 2032 pil alıp değiştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir