Menü Kapat

Vw Scirocco Yedek Anahtar

volkswagen scirocco anahtar fiyatı

Dükkanımıza 2014 model Vollkswagen Scirocco yedek anahtar yaptırmak için gelen Erhan beyin tüm ihtiyacını karşıladık. Kaleme aldığım bu konu tüm Volkswagen araçlar için geçerli olup bilgilendirme amaçlıdır. Tüm aşamalarını sizler için video kaydı yaparak bilgilenmenizi sağladık. Volkswagen Scirocco yedek anahtar yapım aşaması, eski anahtarın hafızadan silinmesi ve yenisinin eklenmesinin teknik detaylarını izleyebilirsiniz.

2014 Model Volkswagen Scirocco Anahtar Ve Kasko Aşaması

Erhan bey 2014 Model Vw Scirocco anahtar yapımı için kasko şirketini arayıp aşamaları öğrenmiş. Polis merkezine giderek zabıt tutturması ve ardından arabasına hasar dosyası aştıracağı söylenmiş. Söz konusu prosedürleri duyduktan sonra araştırma yaparak işini kısa sürede ve uygun fiyata çözmek isteyen Erhan bey Volkswagen Scirocco yedek anahtar kopyalama işlemi için firmamızı tercih etti. Peki kazancı ne oldu ?

  1. Polis merkezine giderek 3 saat beklemedi.
  2. Sigorta şirketi ile muhatab olup aracına hasar dosyası açtırmadı.
  3. Yetkili servisi 1 ay beklemedi.
  4. Kaskosu bozulması ve hasarsızlık indirimine arar gelmedi.
volkswagen scirocco 2014 anahtar
2014 model Volkswagen scirocco anahtar yapımı

Videomuzu izlediğiniz zaman yetkili serviste yapılmadığı zaman kaskodan ödeme yapmıyor, serviste sorun yaşarım veya satarken problem çıkar sorularının tamamına cevap bulacaksınız.

Volkswagen Scirocco Yedek Anahtar Fiyatı

Yazımızın içine Erhan bey için yapmış olduğumuz uygulamanın resimlerini ekleyeceğim. Eskisi ile yenisini kıyasladığınız zaman firmamızda hazırladığımız Volkswagen Scirocco 2014 anahtar ne kadar kaliteli ve gösterişli rahatlıkla hissedeceksiniz. Şuan da yetkili servis fiyatı 900.00 Lira ile 1.200 Lira olan Volkswagen Scirocco orjinal anahtar bizim firmamızda Sadece 240.00 Lira`dır.

Volkswagen Scirocco anahtar

Volkswagen Scirocco Yedek Anahtar Kopyalama

Videomuzu izlediyseniz orada zaten sorunun cevabını aldınız. Ancak kısaca izah etmem gerekirse, Volkswagen Scirocco anahtar içinde bulunan yazılımda kimlik bilgisi bulunuyor ve bu bilgiler arabaya online cihaz ile yükleniyor. Sizin yetkili servisten aldığınız uzaktan kumanda ile bizden aldığınız uzaktan kumanda arasında fark bulunmuyor. Sonuç olarak ikisi de 48 Cripto megamos çip ve hafızaya kayıtlıdır. Mahkemelik veya davalık bir durumda araca makine bağlandığı zaman her şey gün gibi ortaya çıkar.

  • Volkswagen Scirocco yedek anahtar cihaz ile yapılabilmektedir.
  • Vw Scirocco yedek anahtar araba olmadan kopyalanamaz.
  • Volkswagen Scirocco yedek anahtar kopyalama süresi 15 dakikadır.
  • Volkswagen Scirocco yedek anahtar kopyalaması ruhsat sahibine veya vekaleti bulunan kuruluşlar içindir.

Volkswagen Scirocco Araçlar İçin Golf 7 Anahtarı Yapıyoruz

Modifiye ve yenilik isteyen misafirlerimizi düşünüyor onların dikkatini nasıl çekebiliriz diyerek kendimizi devamlı yeniliyoruz. Stoklarımıza ve bünyemize kattığımız ürünlerle beraber artık Volkswagen Golf 7 anahtar modelini Scirocco için uygulayabilmekteyiz. Uygulama için araba ile birlikte gelinmesi gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir