Menü Kapat

Honda Accord Yedek Anahtar

honda accord orjinal yedek anahtar

Honda Civic ve Honda Jazz modellerinden sonra bugün 2010 model honda accord yedek anahtar uygulaması yaptık ancak firmamızda bizzat üzerinde çalışıp memnun müşteriler elde etmedikçe arabaların modelini kesinlikle paylaşmadığımız gibi temin edilecek olan ürün ürünler gerek mekanizma gerekse elektronik devre bakımından üretici standartlarından çok üstün olmadıkça sizlere önermiyoruz. Eski ve yeni görünmlerini yazıma ekledim zaten dikkat ettiğinizde elinize almanıza gerek kalmadan aradaki farkı hissedeceksiniz. 2010 ve 2011 Honda Fb7, Honda Crv ve Honda Accord modellerinde tasarladıkları sustalı anahtar 1 sene sonra hemen değişti çünkü gümüş ( gri ) renkli kumanda basma tuşları soyulup dökülünce çirkin görüntü ortaya çıktığı gibi susta mekanizmasındaki gevşeklik insanın sinirlerini bozuyordu o nedenle Japon`lar hemen farkli modele geçtiler.

Honda Accord 2010 Orjinal Anahtar

honda accord orjinal anahtar kopyalama
Honda accord orjinal anahtar kopyalama görseli

Toyota, Nissan, Mitsubishi ve son olarak Honda modellerinin hepsi yedek kontak anahtarı dahi kumandalı olarak üretiyor kesinlikle art niyet söz konusu değil malzemelerden çalmıyorlar hatta o kadar kaliteli yapıyorlar ki kayıp etmedikten sonra ne arıza yapar nede sorun çıkarır işte bir dönem nasıl olduysa ürettikleri Honda Accord Sustalı Anahtar problemli onunda çalışma mekanizmasında değil malzemesi sıkıntılı, şimdilerde üretilen malzemeler o kadar kaliteli o kadar insanlar tarafından beğeniliyor ki Honda platformlarında ürünü yaptığımız müşteriler tarafından övgü dolu sözlerle paylaşılıyor. İmmobilizer yazılımı 46 cripto olan 2010 – 2011 model honda accord anahtar uzaktan kumandası araba üzezirinden aktif edilerek çipi yine bilgisayar üzerinden tanıştırılıyor. Kumanda üzerindeki kilitleme butonuna basılı tutulduğunda camlar ve sunroof kapanacaktır. Japon arabalırının yedek parçası çok pahalıdır sebebini biraz önce söyledim senelerce arıza çıkartmadığından servise gittiğiniz zaman oranın giderleri düşünüldüğünde haklılar o yüzden özellikle Honda Accord yedek anahtar kopyalama işlemini daha güzel, yakışıklı ve kaliteli ürünler sunan alternatif işletmelerde yaptırmanızı öneriyorum.

Honda Accord Uzaktan Kumanda Kodlama ( Araba üzerinden programlanması )

  1. Kontağı aç kilitleme butonuna bas
  2. Kontağı kapat tekrar aç kilitleme butonuna tekrar bas
  3. Kontağı tekrar kapatıp hemen ardından aç ve kilitleme butonuna bas
  4. Son olarak kontağı kapat ve hemen ardından açtıktan sonra kilitleme butonuna bas
  5. Merkezi kilitten ses veya tepki aldıntan sonra açma butonuna bas
  6. Kontağı son kez aç arabayı çalıştır ve stop et kontaktaki honda anahtarı çıkart ve çalışıp çalışmadığını dene çalıştığını göreceksin.

Aslinda sadece Accord değil Honda Civic Vtec, Honda Jazz, Honda Crv, Honda Hrv ve Honda Crv modelleri için yukarıdaki komutu rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Bahsettiğim uzaktan kumanda kodlama prosedürü arabanın immobilizer sistemiyle bağlantı kurmaz yani çip kopyalamaz yedek anahtar için uygulamayın işinize yaramaz sadece ikinci el veya farklı yerlerden aldığınız kumandayı arabanıza tanıtır.

honda accord orjinal anahtar kayboldu

Honda Accord orjinal anahtar kayıp veya çalınma durumlarında hatta ikinci el olarak satın aldığınız galeri tarafından verilmediyse derhal çözüme kavuşturmalısınız. Aracın bünyesinde aktif olan honda accord orjinal anahtar kullanıma kapatılarak onun boşluğuna yenisini eklemek arabanızı güvenliği için gereklidir. Şase numarasından araç anahtarı yapma olayı Accord için kesinlikle geçerli değildir yapılamaz ancak araba üzerinden ( komple kayıp ve araba kilitli halde ) kapı kilidi sökülüp içerisindeki şifreler okunarak üretimi yapılabilmektedir, yedeği varsa onun üzerinden yürümek arabının şifre yapısını sıfırlamak çok daha mantıklıdır. Honda Accord orjinal anahtar pili cr 1616 olup bütün elektronik marketlerde bulunabilir ücreti 10.00 liradır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir