Menü Kapat

Ford C-Max Anahtar Fiyatı

ford c-max anahtar fiyatı

Ford C-Max anahtar diğer araçlara göre farklı özellikler taşır. “4D-60” ve “4D-63 Cripto” yazılımları bulunan immobilizer anahtar, güvenlik duvarı ile donatılmıştır. Hassas bir yapısı olan Ford C-Max anahtar sorunları için uzman desteğine ihtiyacınız olacak! İmmobilizer anahtar uzmanı olarak C-Max anahtar ile ilgili her türlü sorun için bize başvurabilirsiniz. Yetkili servise büyük miktarda para harcamayın! Yaptığımız her iş garantilidir. Sigortada ya da yasal olarak herhangi bir sorun yaşamazsınız. Araç sahibi, ruhsatı gösterebilen kişilere anahtar hizmeti veriyoruz. Peki, Ford C-Max anahtar için hangi hizmetleri veriyoruz? İşte cevapları…

Ford C-Max Anahtar Kopyalama

Ford C-Max sahibi birçok kişiye anahtar kopyalama hizmeti verdik. Bir örnek verelim; Bahçeşehir’den bir memur abimiz aradı. Ford C-Max aracına yeni bir anahtar yaptırmak istediğiniz söyledi. Konumuna gelerek anahtar yaptırmamızı istedi. Aslında bir yedek anahtarları var; ancak bu anahtarı yedekte tutup, orijinal anahtar ile birlikte yeni yapacağımız anahtarı kullanmak istediklerini söyledi.

Ertesi gün için randevulaştık. Çalıştığı kuruma gittim ve öğle arasında C-Max anahtar kopyalama yaptım. 15 dakikada anahtar teslim ettim. Orijinal anahtar kopyalama işleminin ardından bütün fonksiyonları çalışır vaziyette anahtarı teslim ettik. Bu kadar hızlı olmasında çok şaşırdı. Kontağı, kapıyı sökerek anahtar kopyalama yapacağımızı zannetmiş. Hatta daha önce başka bir araca bir anahtar yaptırmışlar, kontağı vs. hep sökmüşler. Bunun için kopyalama için immobilizer anahtar uzmanından destek almalısınız!

Ford C-Max Anahtar Kodlama

Ford C-Max araçlarda anahtar kopyalama için lisanslı cihaz kullanıyoruz. Bilgisayarla aracın hafızasına bağlanarak, yaptığımız anahtarı kodluyoruz. Ford C-Max anahtar kodlama profesyonellik isteyen bir uygulamadır. Ancak kendi başınıza da yapabilirsiniz. Anahtar yapımı sonrası anahtar kodlama gerekir. Bu işlem ile C-Max’ın hafızasına yeni anahtarı entegre ediyoruz. Kodlama manuel yapılıyor.

Anahtar kodlama için kapıları tamamen kapatın. Yeni yapılan anahtarı kontağa takarak, “bip” sesi duyuncaya kadar kontağı açıp kapatın. “Bip” sesi ile araç kodlama moduna geçer. Bu aşamada yeni anahtar hafızaya eklenir. Anahtar üzerinde açma butonuna bastıktan sonra tekrar bir “bip” sesi duyulur. Bu aşamada anahtar kodlama tamamdır ve yeni anahtar hafızaya eklenmiştir. Son olarak herhangi bir butona basın. Bu işlemleri yaparken kontak açma ve kapama yaparken ilk “bip” sesinden sonra kesinlikle ileri-geri yapmayın!

Ford C-max yedek anahtar fiyatı
Ford C-max yedek anahtar fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Ford C-Max Anahtar Kabı

Ford C-Max anahtar kabı arızalanabilir, çip bozulabilir. Stoklarımızda C-Max anahtar kabı bulunmaktadır. Orijinalinden farksız, bütün fonksiyonları çalışan anahtar yapabiliriz. Anahtar kabı değişimi ile eski orijinal anahtarın içindeki çipi yeni kasaya takıyoruz. Tüm özellikleri ile yeni bir anahtar sahibi oluyorsunuz. Ford C-Max anahtar pili biterse pil değişimi yapabiliriz. Bu anahtardaki kullanılan “CR 2032” tip pil 10 ila 20 TL’dir. Anahtar pili biterse aracın kapılarını açıp kullanabilirsiniz.

Ford C-Max Anahtar Fiyatı

Yeni bir Ford C-Max anahtar istiyorsanız orijinal yazılımlı anahtar fiyatı 200.00 TL’dir. Yetkili servise bu ücretin üç katı ücret ödemeniz gerekir. Ayrıca, günlerce beklemek zorunda kalırsınız. Bizim yaptığımız anahtar ile kaskoda sorun yaşamazsınız. 15 dakikada anahtarı teslim alırsınız. 2 yıl garantili anahtar için yetkili servise göre çok daha az para ödersiniz. İş yerimize gelirseniz leziz çayımızdan da içebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir